Prijava

Видим ствари у смислу победа или смрт , а не само победу , већ укупног победу . И то је истина : Ја увек имам . То је или победа , или не смета . Једино вредно ради је немогуће . Све остало је сиво . Ти си рођен ... као човек ... са нервима једног војника , хапшење једног анђела , да се подигне фразу , али нема сврхе за то . Овде? Где је употреба за то ? Ви подесите да буде филозоф или краљ или Шекспир , и то је све што вам дати ?
Желим неограничен ствари . Желим све. Прави љубав. Прави кућа . Прави ствар ... сваки дан.

https://www.youtube.com/watch?v=lHIvgbsNcx0

Lupajte više manje na igrače u basketu, stavite po 15ak na jedan tiket, trebalo bi da ubodete nešto jednom u godinu, dve dana.

#RABINTIPS

I Južnoamerikanci su spremni da mi na novoj temi donesu jedno pravo malo bogatstvo noćas. Nema gde da se padne, realno.

http://i.imgur.com/TH9SYAd.png

натерајте неког да закључа ову претходну, оно је зло.

У НОВЕ ПОБЕДЕ!

Zajebite poene igraca pa mozda nekad i dobijete. Pozz

Noćas sam sanjao plavog slona

bez zajebancije sutra ujutru izbacujem u prvi post kako ćemo sistematski odrati kladionicu, a pamtićemo svaki uloženi novac
TENIS STOP
HOKEJ STOP
KOŠARKA STOP

Predražinjo lud axaxaxax

To Žale samo balfu matoree

Ma ide mi sve na ku*ac
VERUJEM DA ZAJEDNIČKI MOŽEMO DA DODJEMO DO POZITIVNIH REZULTATA

Stize juznoamericki tip za nekih 7min

Видим ствари у смислу победа или смрт , а не само победу , већ укупног победу . И то је истина : Ја увек имам . То је или победа , или не смета . Једино вредно ради је немогуће . Све остало је сиво . Ти си рођен ... као човек ... са нервима једног војника , хапшење једног анђела , да се подигне фразу , али нема сврхе за то . Овде? Где је употреба за то ? Ви подесите да буде филозоф или краљ или Шекспир , и то је све што вам дати ?

Желим неограничен ствари . Желим све. Прави љубав. Прави кућа . Прави ствар ... сваки дан.

ovaj citat ako moze u prvi post

Cucuta-la ekvidad minus golovi do kraja odigrati za nekih 6,7-10min tik pred padanje granice sa 1,5 na 0,5 treba da je oko 1,9 kvota sada nije nesto ali za uduplavanje somundare sto.da ne

Lajv je u pitanju

добро, сад кад вас је псето изјебао за нови почетак, ево вам добитни за сутра:

Бајерн 2
Атлетико х2
Бајерн победник меча 1
Локомотива победник меча 2

квота једва изнад два, да се разбије малер. и то, и да почупа из гована, ако не прође збогом коцко једно месец дана.

Pa jebem ti ne.mogu ni somacu da prodjem ko covek

Ne bih to odigrao sve da mi je dogorelo, ko da jebeš kurvu s kondomom pa da si ujutru bezbrižan GDE JE TU ČAR!?

догорело брт, чак се после чешем што сам ставио бајерн у фудбалу уместо уникахе. толико догорело.