Prijava

Što Dio? Jer odvikavam pola sajta od kocke? :)

EJICAKILPATRACOMASEJITOVO Бохор
Imam jebala te ona u Mocartu radi gde je ovo 35 umesto 54 kvota
Nju koristim kad je ono da je hitno a da me bioli kurac za 3 k dinara OVOTIJESAMOCARTAPLIKACIJE

Najpregledniji je mocart jbg
Brt okrenem lika u soker kažem mu stavi 10k, ako padnem uplatim mu, ako prođe skine ulog pa šibne ovo preko na račun. Evo danas za bugare, skinuo 10k ostalo 16k i kusur ali sam odmah uplatio 10k na bugare opet i puko resto na anderleht mrtvi.

Haha, baš zato.

Meni su parovi samo šlag na torti, dosta pažnje posvećujem "stilu" igranja, koji si ti mahom pogađao.

Al jbg, ljudi ovde vole 1.15 kvote, meni se od njih sere, igraju 2-3 gola, od čega mi se prevrće želudac, i tako...

SUTRA ZATEŽI NA ZVEZDU KVOTA 13 MOJ SREĆAN BROJ!

Nema veze onda je ovo u Soceru 65 kapiraš šablon

IStina, Mocart je nekako najbolje uređen jbg

Ne igram košarku brt ne razumem se, osim u čovičevu Zvezdu koja će sutra da se nasafta kurca u Rusiji.

pratio sam zhajka ranije kad je postovao uzimao i gubio na njegove tipove, ali svaki put kad izbaci neki tip stvori mi se u glavi slika kako dok mu se grci telo, pocinje da se trese i pena bela mu na na usta izlazi dobija viziju i izgovara nesto tipa kao : NICA tr 2:1

AXaxaxaxa Žale epileptični vizionar

Dobar je Kole ali mnogo se bavi nekim modernim tipovim? Šta koji kurac1x-12???
1xx&2-3? Nebuloza od kvota.
Od tih modernih tipova jedino igram gg1Vgg2 i to Brazilsku ligu i Cvajtu.

Pa što onda kačiš bugare pičko ?

Evo moderan tiket za sutra dok se gleda basket :)
http://www.dodaj.rs/f/3E/41/2zPQnjdx/2015-10-30-01-30-16.png
Pa bugari brt, što da ne kačim, uzeo sam 40 soma za nedelju dana na Beroe?

Osećam kosmičku ejakulaciju sreće kad vidim kvote 52.53 i 22.55

Ovaj je već nelol jbg

Lol
Isprati Đapeov tiket hahaha

Bilefild ima 9 remija u 12 kola K'lautern kući igra ppx u 75% tekmi, fortuna je "favorit" ali je Furt najači gost po broju golova, čak bi i 2 preporučio. Bohum je u kurcu i vreme je da dobije nekoga (dobili K'lautern u kupu sa drugim timom), Terode se vraća posle suspenzije lik je dao 10 golova, skoro više nego ceo St. Pauli.

Hahahahahaha oplakah Izijebte skoro nesto Zhajk sa minimalistickim konceptom tiketa na ligi lopova, igra 2-5 gola. Jos mu pokazujes taj tiket nekoliko puta , a on ko kurva cuti nece da obrazlozi pad.

izijem flips
pratio sam zhajka ranije kad je postovao uzimao i gubio na njegove tipove, ali svaki put kad izbaci neki tip stvori mi se u glavi slika kako dok mu se grci telo, pocinje da se trese i pena bela mu na na usta izlazi dobija viziju i izgovara nesto tipa kao : NICA tr 2:1

sto tuznim sto radosnicama

A ko je na bogdanu ovo u kineskom butiku ahhahaha