Prijava

Ma bio u fazonu sigurice cisto da lepo.krene tema i jos namerno kontriram staro pravilo da posle 0:0 na polivremenu obavezno pada minimum dva u drugom a nekad i triplus reko znam da se urotilo govno protiv nas pa cu ga sjebati kontriranjem i prc

Ko ga jebe uostalom ocekujte sutra jedan sabijacki tiket samo za ljude sa mudima tipa nikola kalinic ako prodje idemo na kubu

Onaj ortak sto prosao milion ipo prosao danas jos 800k al ovaj put digao ulog na 50din haha koji bog mrze ga ovi iz kladze iz dna duse dao ovoj maloj sto mu kucala sto evra jebe je upravo sada ja mislim

sutra plus na kalinu, cela školarina i aj u kurac...ako padnem boli me kurac, ionako nema posla, a jagode su uvek tu.

ne izmišljaj coa, ne može te za 10 dana tako usrati, jednostavno ne može

Mnogo si negativan shomy23 brt

Pokaži malo vere u petak i bolje sutra.

u pravu si brt, izvinite

Igra se belgijska druga 2+pp pola lige dolzi tri para dovoljna za 20k

довољна ако ставиш сома и по јбг.

E, ja sam odigrao tri tiketa ukupno u životu, zadnji put pre četiri godine, ako imate neki od tiketa s ove strane kao preporuku da odem da uplatim i ja, možda se primi početnička srijeća

Uplati na ovaj pls :)

Realan tiket Deky jebem te usta koštaš me 100 evra goriva u 3 dana što svako malo trčim do kladionice. Ljubi brt daj još vakih

Zar nemaš likušu?

Uplaticu i ja na ovo, makar nisu Bugari.

Bravo deki, iz više razloga (nijedan nisu parovi na tiketu, tj. njih ne komentarišem).

Imam jebala te ona u Mocartu radi gde je ovo 35 umesto 54 kvota
Nju koristim kad je ono da je hitno a da me bioli kurac za 3 k dinara