Prijava

Prijela mi se govna sada

Bolje malo govno napoleona slusati

Edit: aj dionisio ne zajebavaj skoro pa oduvek su mentoli serem im se u osvescenost i ostale tripove

bili su na koncertu godine kad sam bio sasva mali.izasla gomila nekih zeldija na binu,pa su se drali.ja se pogubio...sta zna dete.

Ова песма и онај испљувак од филма ''Поред мене'' су исто плебисцитарно говно и парадигма тога шта просечни човек мисли о животу овде

Pa vi slusajte Zoricu Brunslik i kosavu ako vam ovo ne odgovara.

Nije pseto, al od tih albuma ima 10 god... :(
#Svizajedno #Tisincina recimo imaju više jakih nego bofl pesama albumi

Sanitarni slušati uživo rep/hiphop je toliko sranjčuga da je nerealno. Nevezano za BS i inače.

E sad, to što su napunili Arenu, napunili su je uglavnom generacijski 6.osnovne-3.srednje ne verujem da je bilo išta starije, i ti koji su došli bili su u fazonu "AJOJ BS BS ALE ALE ALE JA ZAJEBAN MUDROSER KOSOVO SRBIJA IDEMO U RAT VAAAU".

Na rep koncert baš ne bih išao.

Napunili bi Arenu kao od šale. Znam barem 10 ljudi koji bi išli odma.

Ja se borim za svoj dinar i delim sa ortacima, ti se meni smejes dok vozis kola tatina.

Ako imaš hrane u frižideru, odeću na sebi, krov nad glavom i mesto gde ćeš spavati - bogatiji si od 75% ljudi na svetu. Ako imaš novca u novčaniku i možeš odvojiti toliko da jedeš na nekom mestu po svojoj želji - ti si u među 8% najbogatijih ljudi na svetu. Ako si se jutros probudio sa više zdravlja nego bolesti - srecniji si nego milion ljudi koji... neće preživeti ovu nedelju. Ako nikad nisi iskusio opasnost u borbi, usamljenost zatvora, agoniju torture ili muke gladovanja - ti si ispred 500.000.000 ljudi na svetu. Ako su ti roditelji jos živi i jos žive u braku - ti si među vrlo retkima. Ako držiš uzdignutu glavu, osmeh na licu i blagosloven si jer većina ljudi to ne može. Ako si pročitao ovu poruku, sretniji si od dve milijarde ljudi na svetu koji uopšte ne znaju čitati....Zato budi zahvalan.

Vladimir Putin je od jedne devojčice iz Kirgistana dobio pismo u kome mu se ona požalila da nema novca da kupi psa.

Čim je to pročitao - predsednik Rusije joj je odmah ispunio želju.

Dok su oni slusali BS ja sam slusao Lukasa, sad su oni pomrli a ja dominiram.

Криви су што су снимили баладу дисидета, мало ко ће то да надјебе тако добру ствар...

Ни бело дугме се није саставило никад, тј. јесте , али нису били што су били.

ekave kao simbol jednog drugačijeg vremena gde smo uprkos sivilu i bezrazložnoj mržnji koja je vladala svuda oko nas ipak verovali u bolji svet.
scena prva- srednjoškolski dani, ona "velika" država se urušavala, čitav naš svet se rušio... neki jesenji dan poput ovog i iz jednog lokala odvrnut drugi album ekatarine, muzika se lepila za oči, za dušu... tajne poruke "ona zna ona zna ona zna ona uvek zna oblik mojih ruku oblik mojih pitanja"
scena druga- jedna od nebrojenih žurki koje smo pravili daleke 92-ge, u neke sitne sate nas nekoliko pevamo "stvaran svet", "kao da je bilo nekad"...
scena treća- posle dvočasovne nestvarno moćne svirke u bašti kaestea jedne pretople julske večeri, publika je je uzaludno dozivala njih, niko ni slutio nije da je to bio poslednji put da ih beograd čuje, vidi, oseti...
...i čini mi se da je jedan veliki deo mene ostao zauvek u toj noći koja je mirisala na istinu

САЋЕ РАСНИ ОПЕТ МОЋИ ДА ФУРА КАЧКЕТ НАОПАЧКЕ!

Napunili bi Arenu kao od šale. Znam barem 10 ljudi koji bi išli odma.

И ја знам још 19990, тако да је то то.

Ja znam konjine od 30god koji bi isli peske i jako se loze na ova sranja

Зар они нису ушли у СНС?

ja znam da im je onaj ckode neki u trecoj srbiji.neko bitnije mudo tamo.