Prijava

Nije samo "jedan", većina njih je "političara". Neki posredno neki neposredno, al su daleko od načurala.

Tipa (lupam primere zab sam konkretno) jednom je burazer ekonomista i savetnik tom i tom, drugi kum sa tim i tim, treći u Dverima, etc...

Баш су га засрали. Ваљда избаце шта озбиљније од овога.

Biće. xe xe

Jbg, izbacili su ono što masa (rasniji) žele da čuju.

Ja opet želim da čujem nešto iz dveiljaditih.

Dionysio
Nije samo "jedan", većina njih je "političara". Neki posredno neki neposredno, al su daleko od načurala.

Tipa (lupam primere zab sam konkretno) jednom je burazer ekonomista i savetnik tom i tom, drugi kum sa tim i tim, treći u Dverima, etc...

ма то они руше систем изнутра

Jedna dobra pesma može da pokrene bunu.
SNS sa strepnjom čeka proleće i izlazak albuma.

Jedna dobra pesma može da pokrene bunu.
SNS sa strepnjom čeka proleće i izlazak albuma.

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

12naestegodisnjaci sa gaziranim sokom u ruci krecu da prave zijana uz pesme bg sindikata.

12naestegodisnjaci sa gaziranim sokom u ruci krecu da prave zijana uz pesme bg sindikata.

KAD POPIJU SOK OD 10, NADUVAĆE TETRAPAK I PUUF!!!!1

#VUCICNEZNASTAGASNASLO

Jedna dobra pesma može da pokrene bunu.

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Sanitarni čvor

ja znam da im je onaj ckode neki u trecoj srbiji.neko bitnije mudo tamo.

Ортак кад је ишао да да потпис за ту Трећу Србију (да учини свом ортаку који је добијао паре за довођење људи) дали су му оловку на којој пише СНС лол

Реко им нешто у фазону "да није ово мало превише очигледно" и онда се ту неко од чланова брецнуо, па почео да диже галаму као "ко је ово донео, какве су ово мучке провокације..." лолчина

Kad ćete prestati da se ložite na "ne radu bageri" tematiku repa?

S jednom dobrom pesmom može da se pokrene buna
Vlast sa strepnjom čeka proleće i izlazak albuma.

Ево Расни, са мало измена претворио сам твој пост у тизер стих Београдског синдиката.

Ортак кад је ишао да да потпис за ту Трећу Србију (да учини свом ортаку који је добијао паре за довођење људи) дали су му оловку на којој пише СНС лол

Реко им нешто у фазону "да није ово мало превише очигледно" и онда се ту неко од чланова брецнуо, па почео да диже галаму као "ко је ово донео, какве су ово мучке провокације..." лолчина

ja sljakao na poslednjim izborima za dinkica(kad sam picka).otisao ja da se prijavim za sljaku.jos ce mi javiti di sljakam i te fore.ja reko ok.kaze mi lik da mogu zaraditi jos 2 soma ako budem dobio vezu u utisku nedelje,pa da pitam dinkica pitanje/a koje mi oni daju.i da mogu u sabac na miting.za dz prevoz,sendvici i sok.hahah pravdao sam se nemanjem vremena.onim cega jedino i imam.

Ja samo zelim da cujem Slatke male maloletnice 2

A inace do jaja sto su opet krenuli, jebite se hejteri, slusajte eufrata kako povraca na mikrofon

Je l' preslušao neko pesme, može li da okači neku u kojoj se spominju kodeksi i kompleksi