Prijava

Samo tiketi kvote 2 dolaze u obzir. Svi predlozi su dobrodosli.
Ako krenete sa pocetnom sumom od 200 din, u 10 koraka mozete dobacitii do fantasticnih 200 000 dinara.
Malo li je na ovu krizu ?! :D Ajmo da ovom strategijom zadamo kljucan udarac i odnesemo pobedu nad nemani zvanoj kladionica. Krenimo u pustolovinu !

Igraj bingo brate dosad sam u plusu 76 evra, vodim evidenciju.

Sad će Capoon da otvori temu u kojoj kvotom 1.1 od 200 dinara posle 3 godine stižemo do 200 000 lol

alo mejmune jedan magarčino jedna

šta i ako otvorim ???

Pogodis 5 puta zaredom i onda padnes jednom i izgubis sve pare, glupost.

Da postoji sigurna kvota 1,5 odavno bih 100k dinara stavio na to

I tako jednom mesecno i ziveo ko bog

Maestro brt ne gubiš sve pare nego 200 dinara

Koliko sam skontao lika, ulozis 200 dobijes 400, ulozis 400 dobijes 800 ulozis 800dobijes 1600 ulozis 1600 dobijes 3200 itd itd i onda puknes i ostanes bez icega. Ako si hteo da kazes da gubim ustvari samo tih 200 pocetnih dinara, kapiram te, ali svakako da je osecaj isti kao da si puko tipa 20000 koje si nakockao do tad

Hteo je to da kaže.

Apsolutno nije isti, u glavi je sve jer nikad i nisu bile tvoje. Na onlajnu sa 500 napravim 10 k za 5 dana i sve to narokam za veče sve puknem na Valensiju u Lš na 5 tiketa samo gol da je dala. Sve puknem standard. Trepnuo nisam, istina onih 500 mi je bilo žao

zato čim dodješ do 2000, odmah podigneš 1500

boxere pa pukao si i ono vece kad sam ti ja rekao za nba ako se secas

Ma jok, jednom će da prodje uplata sa 10 k i neću se posle kladiti

Haha sećam se teraj se u kuras

Nije duplanje, al pre 2-3 vikenda lik igrao u mozzartu sa 1000 tiket, 7-8 utakmica, promaši juve za tipa 5m, dobije povraćaj 100k haha.

Podseti me Bohor sa ovim ulogom od 10k.

Znam brate da je mejnstrim prica ali ja sam u kladionici u blagom plusu majke mi, ne igram nesto puno ali u ovoj godini sam uzeo preko 20.000 dinara a ne igram tikete preko 100 dinara, jesam zategao 2-3 ove godine od po 500 ali su bili dobitni, znaci bruto 20 soma u plusu, a nema teorije da sam odigrao 200 gubitnih tiketa po 100 dinara i anulirao to, a kamoli da sam u minusu, prosli godina sam manje uzimao ali manje i igrao