Prijava

Tema poput one "šta te nervira" samo što te ovo ne nervira nego ti se onako sere od toga, lejm ti je i slično
Meni se sere baš baš prilično od "SARS - Lutka" i od sarsa uopšte, sere mi se od Dubioze Kolektiv, od Struke mi se najviše sere, a i od Reksone, i te gejpederske ekipe. Sere mi se malo i od repera što ne znaju jesu biznismeni, krimosi ili reperi, i koga baronišu u svojim pesmama. Dovoljno za početak

Sere mi se od ljudi koji misle da su vredni jer ustaju rano

Sere mi se od čilija

Od žena kada koriste njanjav glas i izgovor dok tepaju bebama.

Cta to plicas Makalonac, m?

Evo sere mi se od mene.

Sere mi se od kafe ujutru obavezno a i ako mi se ne sere sednem na solju da ponudim dupe i iserem se uvek tako

Sere mi se od malinara više, cela Srbija nasadila malina, kad u leto 2017 budu 15 dinara stoka ce da blokira autoput beograd zagreb pa cu morati preko sela do begea svojom bembarom

e a stvarno si u pravu ja sam to nekom rekao skoro, prosle godine se oparili od malina i sad svi zivi posadili i sad kad sami sebi obore cenu jer ce malina biti kao cigana onda ce da kukaju. ko uostalom jede tolke maline jbt najgore voce sig

Da brt to ja pricam jebote, nikad nisam otisao u prodavnicu i rekao DAJTE MI KILO MALINA, ko to jede uopste

Sere mi se od laksativa

Sere mi se od ljudi sto nemaju postpaid kartice nego uplacuju kredit i misle da su sjebali sistem tako, a ustvari su teska sirotinja

Ja to radim iz razloga sto telefon ne koristim gotovo nikad. Pa aj kao da se nadje. A i sirotinja sam ne poricem.

Pa Maestro vise mi se sere od ljudi sa postpaid ugovorom koji svakodnevno kukaju kako im je skupo i kako im je dosao veliki racun

Meni se najviše sere od ljudi koji koriste postpejd, pa kad im pri kraju ostane minuta i poruka zovu i šibaju poruke nemilice. E to je za mene teška sirotinja.

Sere mi se od IDJVideos, tačno bi ih zapalio sa merakom i gledao kako gore. Zajebali su i intenzitet govana koje je svojevremeno servirao Siti rekords.

od ljudi koji prozivaju jokica sa "individualnim" komentarima i celokupnog to negujmosrbski jezik humora, jebem vam majku sirotinjsku u picku

i od te nba euforije, svi jedva cekaju da pocne nba da gledaju naseg bogdana i tea, da pokazemo bre amerima gde se igra najbolja kosarka bre

sere mi se od armina