Prijava

Uh, dobra. Sahistkinje imaju dobar dexterity prstiju, ako me razumete.

E i da znaš, prvi put kad sam igrao s Trućom, valjda me dobio 2.5 - 1.5. A od kad je rekao ko je, šta je, dobija me nešto tipa 16 - 2. Šta ću kad se bojim moderatora

Meni bukvalno u prizemlju zgrade bio sahovski klub za decu. I tukli smo ih, gadjali loptom u staklo dok igraju itd. Nikad nisu pravili problem

E a imam komsiju na bukvalno 70m od mene i sad covek/decko onako miran povucen svrati jedan do kafane tu video da ima turnir u sahu. A turnir onako vise iz zajebancije bio ulaz fazon 500 dinara da se sprdamo malo. I uglavnom on dosao i kao oce da igra ako al aj kao od fonda da se pare potrose na pice i klopu. I sad meni zvizde jaja ja se od tih 500 kinti oprostio cim sam se prijavio al ovi matori hastleri ni da cuju. Ispostavi se da je burazer valjda inter majstor sa 10-12 godina isao na pripreme reprezentacije u budvi dolazio kasparov da ga trenira 8 sati dnevno kantao alisu maric ranije sad drzi casove klincima hahaha izudarao budale ko majmune lik se sprda sa svima pisao sam od smeha i svima govorio TO JE MOJ KOMSIJA xd truc ga zna vrv sa nekih turnira i to

Sad bude fora da ti je Truć komšija, tako si mu i ušao na nalog

Postoji sansa da nije kasparov nego neki drugo rus al nebitno

Hahahaha mislim da nije, truc je u nekom zrenjaninu nesto

хахаха, каквом зрењанину, шта ви причате? шта знам, не идем по турнирима, али чуо сам за њега вероватно ако је био вондеркинд. које је годиште отприлике?

Otprilike 83 gore-dole godinu-dve. Sestra mu bila najbolja picka u opstini
P.s. komsija ako si ti nemoj se ljutiti istina je jbg

ne moze vise ni da pohvata koliko je lazi izrekao da li je zrenjanin vrsac ili vrnjacka banja, pauk se upleo u sopstvenu mrezu, doci cemo ti glave sikanatore

е армине он ти је из ужица доле, одатле крени да га тражиш па ћеш натрчати већ на неки траг где је даље отишао и кад, видиш очито је неки шаховски мајстор нешто, не може да их буде 20 који професионално играју шах у драгачеву целом са све тим златиборским округом јбг, срећно пријатељу!

Pa odakle si truc? Komsija moze neka odabrana hehe

доста је било шиканирања армина и гробара!

армин је драгица николић

пс чекам те тамо на партији јебем ти шта си остао активан који курац ако не гледаш

Pa upaljeno mi 12 tabova na fonu brt evo stizem

ок, помирио сам се, најебо сам. а шта знамо о армину осим да је економиста?

нема прсте и свира флауту без прстију

а јебеш га, пс, србија је међу првима у свету по броју играча са титулом, нешто 4, 5. место (и то по апсолутном броју, не по глави становника). ко ће сад да се сети, још и то што знам нешто јаких играча, немам појма где живе.

kad se najmanje budes nadao bice samo BUM... ROKADA i to ne ona kojoj se nadas ;)