ŠAH

  1. ајде главни, знаш ти да направиш партију?

  2. хахахахахах, за непун минут. видео сам ово практично од почетка, прељепо, труће.

  3. јес то био ти, главни?

  4. да се кладимо да ће рећи да није? :)

  5. nikako da se susretnemo Truć, da vidim kakav si igrač
    Onaj mali mrav je odličan, a Dušan i aleksandar još moraju da uče, ali su za poštovanje.
    Sutra Truć budi spreman za susret.

  6. јебем ли га, не знам ни да л' је хтео да игра. можда поставио пост да се зајебава. овде никад не знаш.

  7. бох, изморио ме душан сад, три смо одиграли, почео сам да се поправљам помало, мало касније ако будеш ту.

  8. зхајцхе, кукавицо. ку-ку ку-ку (тако каже кукавица, то си ти).

  9. не знам, са неким сам играо. питам јеси ти био?

  10. Nećemo četovati sa tel sam. Ja sam usao kod Truća na partiju nj mat u 3 poteza da neobjašnavam sada

  11. ово је преглупо што дозвољавају да играш анонимно, без регистрације, јер ако се деси ситуација као ова сад где је трућ одвалио главног у пешес потеза, буде га срамота, и може да каже да није био он. добро, можда стварно и није био главни, али ко ће то знат', мој професоре, ко ће то знат'.

    едит: аха, бохор изгледа био.

  12. radoje letvo jedna, otkud ti pravo da me nazivaš lažovom
    truć je verovatno mnogo bolji od mene, ali to nikad ne bih krio

  13. Ja sam ušao bre, namestao aplikaciju pa da vidim šta kako. Kapirao sam da kad sam je instalirao da me sama registrovala ali ne. Kako da promenim u Bohor?

  14. Само опомињем на могуће последице играња без регистрације, ти си се ту нашао у улози било ког потенцијалног преваранта. Ок?
    Нема љутње брт.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.