Prijava

e dusane, jel mogu negde da ti vidim partije, zanimljiva je ona sa zrtvovanjem da se izanalizira

Moz kad odes na profil

mogo bi napravim nalog majku mu, ocekivao sam da sam nesto tipa 1500 al bolji sam cini se.
mada ide mi na kurac to, jer tipa 95% vremena igram uvece nakon sto odvalim bar jedno pola flase do flasu vina, ovako ne igram, pa bi se nervirao samo.

sad nisam, ne sekiraj se :)

Celte probaj sa burbonom umesto vina

nemam burbon imam samo neki irski viski sad.
vino uglavnom cepam tako uvece, najprijatnije mi. naso sam neka bela svajcarska dole sa juga (francuski deo), jebu kevu pa to. pivo mi ne prija vise.

Pivo mi nikad nije prijalo spava mi se od njega odma a od vina me jebe kiselina
Kad razmislim ja sam osuđen na žestinu

ma nema tamo da kupis dobro vino, imas samo sranje domaca, kao malo bolja domaca koja su ili preslatka ili prejak ukus da pijes uvece bez icega (skuplja nego ovde btw) i sranje strana.

vidis, cim krene da se prica o sahu krene i o alkoholu, pa pricaju posle queens gambit losa serija :)

https://lichess.org/WKSaLYVI

aj, al 1-2 max. nezgodno mi na ovom laptopu sa tacpadom

pa jebi ga tebra, reko jednu, al ono proslo

celt
vidis, cim krene da se prica o sahu krene i o alkoholu, pa pricaju posle queens gambit losa serija :)

Queens Gambit je jedna od boljih serija koju odgledah u poslednje vrijeme i tolko sam se naložio da sam kupio kod kineza tablu lol

oće ko partiju ili dve