Prijava

Увијек је занимљиво гледати клинчадију са Јутјуба како лажу да су доживјели парализу сна иако је нереално мала вјероватноћа да било ко од нас то срање икад доживи.

Хахаха. А брате као знаш када ће се десити па ставиш камеру са снима читаву ноћ и као парализа сна се деси. Гледао сам код неког пајсера на каналу.

Ja sam mislio da je to neko kenjanje samo trolovanje mase ko ona belo zlatna haljina sto su kenjali da je plavo crna, ali jednom sam doziveo to.

Spavao sam na ledjima ali sam mislio da sam budan i da lezim u svojoj sobi ali nisam mogao da se pomerim. Pomislih u sebi sta je ovo sad koja picka materina kad eto ti gremlina jednog malog ulazi u sobu mamu mu jebem, ja se usrao, on skace sa poda na krevet, sa kreveta meni na grudi, steze me kandzama i unosi mi se u facu. Mislio sam da cu umreti od straha. Trajalo je to dobrih 10 sekundi i onda sam se probudio

И ја сам то доживио, али није то тако често како то серу ови на Јутубу.

мој случај је најстрашнији.Заспао сам у дневној соби и десило ми се то срање да се пробудим а не могу да отворим очи нити да се помјерим, а што је најгоре Тв је био укључен и то на Ртс 2, па сам морао парализован да слушам скупштинске расправе

и мени се то десило док је на спорт клубу био крикет. па мало ми било што сам у парализи него морадох и индијско дречање да слушам. иначе осим тог случаја још 6 пута сам доживио парализу сна

heheheh top class posalica