Prijava

Aha, onda vjerovatno je neka vrsta ovoga. Po opisu je lako moglo biti da je stvarno neki manijak provalio i nesto mu radio, pa zato pitam

E ima i to u nekoj vukojebini bilo čovek išo sa maskom klovna i zlostavljao žene i decu po kućama

Aphōph
Ali zanimljivo sto svi vidjaju iste ili slične stvari

Kako ne kapirate da te utvare, demoni, djavolcici sve sto vidite tokom paralize sna je zapravo ono kako vi dozivljavate gore pomenute nemani. Ovo ima neke religijske pozadine ali s obzirom da ne vjerujem, tako i ne vjerujem da je to ista vise osim straha u mojoj glavi. Nikad mi se nije desilo i vjerujem da je uzasno i strasno ali to sto neki vide ovako neki onako zavisi iskljucivo od vas i kako vi percipirate neka strasna stvorenja ( ljudi, duhovi, demoni i slicno)

Mozes verovati, ali ako ti se nikad nije desilo ne mozes da zamislis koliko je to strasno. E, sad mene zanima, zasto je to uvek i konstantno strasno iskustvo, ako podjemo od toga da se mozak budi iz dubokog sna. Hajde, prvi put kad ti se desi, useres se jer ne mozes da se pomeras,... razumljivo. Ali svaki sledeci put, ti si svestan sta ti se desava, ali opet bude skroz jezivo. Ponekad mi se desava da ne vidim ili osecam prisustvo, ali sam opet prestravljan i izbezumljen, iako skontam sta se desava i kazem sebi da iskuliram.

Meni se jedno vreme često dešavalo. Taj horor neću da opisujuem jer ste svi prošli. Ali vremenom sam naučio da kad mi se to desi, pokušavam naglo da cimnem glavu i ruke. I posle par trenutaka se povadim.

Ма пусти ти то, шта миш да ти се деси спонтано самоспаљивање. Час те има час гориш сам од себе ето тако, запао те космички супер бинго.

To je vec izmisljenja glupost, paraliza sna je ozbiljna stvar

E, sad mene zanima, zasto je to uvek i konstantno strasno iskustvo, ako podjemo od toga da se mozak budi iz dubokog sna. Hajde, prvi put kad ti se desi, useres se jer ne mozes da se pomeras,... razumljivo. Ali svaki sledeci put, ti si svestan sta ti se desava, ali opet bude skroz jezivo.

Ovo je meni fascinantno, kao i to sto su uvijek ti licimuri i demuni, toliko razlicitih ljudi i podsvjesti, po svoj logici bi trebalo da bude raznoliko kao i snovi. Jebiga neko sanja horore, neko akcione scenarije, neko apstraktne pizdarije, neko Eru Ojdanica (znam ozb osobu) itd. ima neke logike ovo Pliduovo o strahovima, ali opet imas i ljudi koji su potpuno indiferentni i ne vjeruju ni 0,1% da ima neka visa sila, bila ona dobra ili losa, bilo bi logicnije da realisticniji ljudi imaju vizije realisticnijih strahova (npr provalnika, serijskih ubica, psihopata itd) ali iz nekog razloga su uvijek neke paranormalne pojave

Mujo, nisi me dobro shvatio. Ja upravo to objasnjavam. Tako su nam predocili te demone, utvare neko ih mozda dozivljava kao iz nekog filma, neko pak sa nekih slika, igrica ili sta vec. Evo ja ne vjerujem da postoje zle sile, demoni, djavoli a opet pogledam horor sa istim i bude mi creepy kao. Meni je fascinantnije kako je iskustvo uvijek ali uvijek lose i strasno. Vjerovatno zato sto smo u tom slucaju mrtvi umorni, emotivno sjebani ili sta vec pa nam organizam to povezuje sa nekom negativnoscu i onda bude strasno i lose. Zao mi je samo sto nema neka paraliza sna da ti dolaze neke prepicke a la megan fox i pruzaju ti seksualne usluge. To bi bila pozeljna paraliza hehe saim se

Zao mi je samo sto nema neka paraliza sna da ti dolaze neke prepicke a la megan fox i pruzaju ti seksualne usluge.

ahahah realno, ljudi bi se poceli sami iscrpljivati namjerno u nadi da dozive paralizu sna

Da se učlanim u klub. Ovo mi se desilo pre neki dan, po prvi put u životu. Jebem ti koji trip. Ali nisam videla nikakve sanđame i utvare. I to sam se prvo probudila sasvim normalno, a onda odjednom počela da osećam kao da je neko spustio nešto teško preko mene, kao neka stega koja te sve više pritiska. Znam samo da sam razmišljala o tome kako moram da pomerim ruke i da sklonim pokrivač sa sebe. I par sekundi, verovatno ni toliko sam gurala rukama dok na kraju nisam uspela da ih pomerim i onda je sve prošlo. Sledeće večeri mi bio trip da zaspim da mi se ne desi opet, na svu sreću nije.

Pa to tesko je bio Ziklon XDDDDD

Inace pozdrav gospodjo vama veliki

Koliko je ovaj sajt pun preglupih glava. Za izneverovati koja koncentracija idiota.

Komadic verujes li u Boga?

Alo, nemoj da radi dugme, znaš koje XD

Ne.
Mada je to dosta siroko pitanje.

Kad te ovo snadje probaj Bogu da se pomolis popustice te