Prijava

Ako ćemo po vlasti, onda smo mi za vas Evropa već 20 godina.

пре ће бити да сте мала азија ;о)

Vi niste u stanju ni referendum da raspisete

Jedini razlog što bosanski Srbi imaju bilo kakvu autonomiju jeste srbijansko klanje habzburških vojnika, tako da nisam siguran koliko bosanski Srbi imaju prava govoriti da su veći Srbi

??
Šta pričaš ti?

Kako Volfgang Petrič može biti iz Male Azije?

Care ne govori "srbijanski" da ne dodjem sada da ti konfiskujem tastaturu

Pseto, "srbijanski" se koristi od 19. veka, nemoj da si decxko

Vi ne možete da se usaglasite da li je srpski ili srbijanski a vi nekom popujete o srbstvu?

A posljednjim referendumom vam Crnogorci uzeše komad zemlje...

Kaže čovek iz Bosanci vs Bošnjaci zemlje

Pa ti idi u 19. vek

Skocimise nema tamo puno zemlje ima kamenja dosta i malo peska sto je samo sitan kamen jelte tako da u principu uzeli su hrpu kamenja a koji ce nam kurac kamenje kad smo mi za razliku od vas izasli iz kamenog doba i ne nosimo toljage i ne jebemo brkate glavate ribe ili bar ne cesto hehe

Da nema naših bosanki vi preko ne biste jebali nikad u životu a jedno 70% današnjih Vojvođana uopšte ne bi ni postojao.
Ovo ostalo je pobjeglo sa Kosova i iz Krajine, toliko o tome.

Vojvodina se pominje kao pretežno srpski kraj još dok su Bosanci bili babuni po veroispovesti

Bosanki ili bosnjakinja? Pa tako i ove domace picke vole da se jebu sa dodjosima ne mesaj zemske u pricu one su po difoltu niza rasa sta o njima ima da se diskutuje

Svađate se na današnji dan?

Ne svađamo se, sačuvaj bože.

Sta ima da se svadjamo fina spika prava jutarnja pa necemo valjda o vremenu i hladnoci

U duhu praznika, apelujem na gašenje međubratske i međusestrinske svađe. Ne kvarite mi rođendan, ako se nakašljem, vjetar će vas odnjeeeti. ŠPINJETKOM PROTIV DROGE!

Srećan rođendan prijatelju.