Prijava

Molim vas javite se na ovu temu kako bi mogli napraviti spisak svih potencijalnih žrtava izvjesnog hrabrog viteza - Javia.

http://i.imgur.com/cAXhnrU.png

Kao što vidite iz priloženog, od njega su sigurna samo djeca (dakle lica mlađa od 24 godine), mada ne i njihova najuža rodbina.

PS: Kako bi savladali i spriječili dalje nasilje dobra ideja bi bila i da probamo otkriti šta je to što razdvaja osobe starije od 24 godine od onih mlađih od 24 godine, iliti kako bi to rekao kolega Ollanik, kakva se to misteriozna promjena dešava u 24. godini života?

tada već postaješ čovek...

hahaah ali kakva granica jebena 24 godine

Ja sam iično još uvijek dijete za Javija jer imam 22 (i po!) godine, ali me i dalje strah za moju majku nakon iznijetih prijetnji, kao i za zdravlje mojih prijatelja starijih od 24 godine. Molim vas javite se i ostali kako bi mogli da se na vrijeme evakuišemo u što većem broju ako Javio podivlja i odluči da nam svima jebe mater! :o

hAHAHAH CUWAITE SE
inace doktori, zar ne vidite da je institut potrebniji nego ikad

detinjstvo u periodu 1990-2014

jebaće vas javio kad tad, pazite se :)

Gospodo, ne znam kakve projekcije sopstvene podsvesti vršite, ali niste razumeli. Neće vas Javio jebati već tući. A ako vas bude tukao, budite srećni jer Javio tuče samo one za koje zna da iz tih batina izlaze kao bolji ljudi.

Gospodo, ne znam kakve projekcije sopstvene podsvesti vršite, ali niste razumeli. Neće vas Javio jebati već tući. A ako vas bude tukao, budite srećni jer Javio tuče samo one za koje zna da iz tih batina izlaze kao bolji ljudi.

Glupanderu, ne javljaj se na temu ako ne znaš da čitaš. Javio će da tuče starije od 24 godine a da jebe majke onima mlađima od 24 godine, šta tu tebi nije jasno?!

Meni je jasno ali:

jebaće vas javio kad tad, pazite se :)

nekome nije.
Javio kralj car kalif, pazl jede sline.

Bez Kaunta svi zajedno na temi imate 10 hiljada poena manje od javia. Pičke!
Mada sam razočaran činjenicom da je sa glavnog naloga pročitao manje sadržaja od mene.

Кланад - европски шампион у отварању небулозних тема

Armine jedini moj, cxuvaj se javija!

Ovo je isto javiov nalog