Prijava

sad je rasnijev, poklonio mu javio.

Dao mi ga javio kad me debeli međed banovao.

Bez Kaunta svi zajedno na temi imate 10 hiljada poena manje od javia. Pičke!
Mada sam razočaran činjenicom da je sa glavnog naloga pročitao manje sadržaja od mene.

Brate, iskreno ne znam šta te navelo da pomisliš da je ovo "zanimljive čmarolizačke činjenice o vukajlijašima" tema.

Aj lok. Cegi?! Kosmo.

A šta tebe konkretno vrijeđa ođe?

Kakve veze koliko ko poena ima? Evo ja imam krunu sad treba da pišam po vama? Ipak ne. Pogotovo što je kruna nameštena. Prelol.
Partizanko nemoj se mešati ni sa čim izazvana.
Napomenuo bih da jako gotivim Javia da ne dođete u zabludu.

Napomenuo bih da jako gotivim Javia da ne dođete u zabludu.

Pa gotivi ga ti slobodno, samo ga ođe nećeš gotoviti

Evo ipak hoću. Ali to nije razlog da se tema zaključa jer meni smeta. To je poenta. Ja imam svoje misljenje ti imaj svoje boli me kurac, šta mi teško

Јавио је нјежни витез

možda je trebalo otvoriti temu kad je bio aktivan, bilo bi zanimljivije. ovako vam je tema go kurac.

Ko je najjaci na vukajliji ali bez drkancije? Ko ima najjacu muskulaturu i ko bi da se npr. organizuje turnir 1vs1 do smrti ostao last man standing??

Evo ipak hoću. Ali to nije razlog da se tema zaključa jer meni smeta. To je poenta. Ja imam svoje misljenje ti imaj svoje boli me kurac, šta mi teško

Otvori svoju temu pa veličaj hrabrog viteza javia. Tvoje mišljenje smo čuli ali ođe ne želimo nikakve hvalospjeve o njemu.

možda je trebalo otvoriti temu kad je bio aktivan, bilo bi zanimljivije. ovako vam je tema go kurac.

Valjda sam ja malo kompetentniji da odlučujem o tome šta je zanimljivo a šta ne, a?

oprosti, senade, kompetentan si. tema ne vredi ni jebenog zaključavanja:-*

Valjda sam ja malo kompetentniji da odlučujem o tome šta je zanimljivo a šta ne, a?

Zavisi, Pazle. Imaš li više od 24 godine?

Космополита је очигледно била спашена од стране нјежног витеза Јавиа па га брани сад...

Plot twist: Javio je štićenik Kosmpolitinog staračkog doma.

a nemojte me ignorisati molim vas! pitao sam gore ko je kao najjaci na vukajliji niko jos ne odgovara

Ne znam ko je najjači, ali znam da bih u tom turniru sigurno ja pobjedio.

znam dje zivis pazle