Izbori 2016.

  1. Ето видиш типа ја. Избоксовао пречагу и ускоро палим на неко време. Не верујем да ме чекају баш луди Деку клабинзи али то и не желим јер ме смара одавно. Мада можда један викенд колко да направим пар фотки и окачим на интернет пошто видим да је сад то на цени.

  2. Можда и нађем утеху овом мом демолираном срцу. Мада не верујем, и даље ми гори у грудима

  3. drago mi je zbog tebe prijatelju

  4. parazit sam zato je ugodno biti parazit hah
    mozda padne neki rad od kuce, cekam odgovor http://i.imgur.com/u7w4S13.jpg

  5. Хаха, каква јајарска лобањица.. Иначе не волим да спуштам људе и серем на њихове амбиције, али батали то јер је ем срање, ем мала пара ем што конкретан рад доноси многе предности. Са људима си, крећеш се, повезујеш, шеме се отварају саме од себе. Тако ћеш постати способан и успешан човек а не кликтањем испред монитора.

  6. ma znam da je sranje, ali da kapa pomalo, solidna je kinta u odnosu na ulozen rad..
    i serem ja ovde ko da sam klosarcina hah nego nikad nisam delio iz rl nista ovde pa muljam sad, inace sam na odredjenom putu, sta ce biti ne znam

  7. У сваком случају ти желим сву срећу на њему. И да, мој ти успут:)

  8. Novaborba.co.rs hahahah

  9. Pa Care vidiš da su pružili podršku Dodiku. Prave patriote.

  10. https://www.instagram.com/minickatarina/

    Najjača Zavetnica, milovao bih je po kosi i onda dao da me brutalno jebe pičkom.

  11. Zavetnice su sve dobre pičke, u SRS krezube.

  12. sta su zavetnice?

  13. Zavetnice su članovi patriotske političke partije zavetnici. Ima logike?

  14. a, ja mislio to dveri, pa me zbunilo.

    pogledah slike ove zavetnice, patriotski, nema sta

  15. Ma zavetnici em imaju dobru politiku, em su im sve žene vrh pičke.

  16. Vojislav Seselj je u cetvrtak 19.05.2016. godine sa dva dzipa, sinom, Zoranom Krasicem, Miljanom Damjanovicem i jos nekim gorilama u vecernjim satima dosao u Lajkovac i na sve moguce nacine pokusavao da ubedi tamosnje odbornike SRS da podrze SNS na lokalnom nivou. Kada odbornici nisu pristali on je poceo da histerise, da vice i preti. Niko nije popustio. Cestitam vam dosledni i hrabri ljudi !
    E moji glupanderi

  17. Stavi lutko nekog kurca da ima dosta toga

  18. Nesto se kuva opasno po pitanju nove vlade.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.