Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 6

  1. Ne znam stvarno. Ne znam ni po kojim kriterijumima se dodeljuje to priznanje.

    Je l to kod svih psihologa/psihijatara zajedničko, naplata usluga po satnici?

    Cold man, za kakve cene ti znaš?

  2. не знам стварно

    где се налази тај митрић, у ком граду?

  3. ne znam za cijene ali nesto mi se cini malo ovamo svi za dobar dan uzimaju 20 evra :), psiholog i psihijatar nije isto ali valjda isto naplacuju po satu...radi valjda i u PG.

    mislis li da psihic radi nesta vise ili ti samo pomaze da sam shvatis u cemu je problem?

  4. нема питање....

    да ли верујеш да ти психијатар може помоћи?

    ледени, 20 евра ти је негде 1800 дин, ако се не варам, а тад кад је мени та наплаћивала 1500 то је било 20 еура, тако да то је то:))

  5. Hvala Cold man. Evo na guglu kad ukucaš "Neuropsihijatar Borislav Mitrić" dobiješ ovo.

  6. @Žele zeka
    Ne znam, mada sam razmišljao o tome, hipotetički.
    @Cold man
    Mislim da je u pitanju i jedno i drugo.

    Mogu li oni tu uzimati velike pare?

  7. zeko mislim da moze,
    mastrixt mogu zavisi od cijene koju udare a i nema ih mnogo pa uzimaju do dosta ljudi po malo :)

    mislis li da najvise problema zapravo sami sebi stvaramo?

  8. да, сами себи највише

    ко од вас оће код психијатра?:)

  9. Svakako da je tako. Mada postoje stvari u kojima stvari iz okruženja prouzrokuju probleme i psihičke prirode. Čovek koji nema posao, nema dovoljno para da prehrani porodicu itd.

    Ja neću, ali sam razmišljao o tome. Nikakav konkretan problem nemam.

    Je l kad odeš prvi put (i platiš uslugu), obavezno se zakazuje jedno ili više viđenja koje potom treba da uslede? Hoću reći, za taj prvi sat se ne može ništa postići, je l?

  10. ja ako sam ne odem jednog dana ce me odvuci u kosulji za lujke :)

    jel se ti raspitujes za sebe il za "tvoju drugaricu":P?

  11. Kada me nešto interesuje ne ustručavam se da pitam. Pa ma kako ja izgledao u toj situaciji, naivno ili glupo.

    Kako ste izabrali te ljude kod kojih ste išli? (bežanija?)

  12. prvo pitanje: ne mora biti da se zakazuje sledece a ne znam koliko moze pomoci samo jedna,

    drugo: nisam nikad isao.

    da li mislis da bi izludio da si psihic?

  13. ne bih, vec sam luda

    je l' "tvoj drug" ima isti problem?

  14. ne voli da prica o tome a mislim da ima :)

    je l volis da se pravis pametna?

  15. sta ima da se pravim? :D (ovo je i odg i pitanje)

  16. skromnost je vrlina

    dizes li nos i kad ides ulicom?

  17. Ne, nikad.

    More ili planina?

  18. planina.

    duza veza ili vise zajebancija?

  19. Ozbiljna je bolja od duže veze.

    Ovde ili tamo?

  20. zavisi sa kim si a ne dje si :)

    gdje su najljepse zene na svijetu?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.