Prijava

Бимбас је, испоставиће се, неки јадни чичица-пензионер шећераш

Реално, то што је Маестро припрост дечкић не значи да треба да га напушавати. Покажите му лепо како и шта, корисније је

Svako ko se lozi toliko na Zvezdu i Partizan u 2018oj a da ima preko 20 godina je slucaj za psihijatra. Preko 40 za institucionalizaciju hitnu

Виалпандо није гастробајтер.

Ne vidim sta je prosto u mom postu

Gambi brate, ne znam odakle da počnem.. pizdim svaki jebeni dan, istrčao bih do Nemačke.. a nije trebalo da ispadne ovako, to je ono najgore, zbog par degenerika ispaštam jače od pola godine.. koji su mi sjebali koncepciju, taman kad sam sve utanačio- tras oni me sjebu, jebeni debili.. na grob ću da im pišam..

Maestro, što se tiče odgovora na tvoje pitanje.. pusti u pvt tu varijantu za bauštel

Najjače da će pojava zvana Halfbrou da napušava Bombaša i Maestra, lol jebeni

Zašto na svakoj ili bar 90% tema na kojima postuje Škudeto (rasni?) obavezno drugi prateći post bude ovaj Plidu
Edit: i vice versa

Na baušteli ti ne treba, Gambi, radiš s našim govnima, u Hoferu, Bili, Šparu, Peniju itd da razumeš kasirku rumunku funfundcvancih bite i više ti ne treba

Kajem se što sam plusirao neke ljude da upadnu na forum

Ne pitam zato, nego ako znas nemacki mozes lagano da zapalis kao konobar u austriju sig a vrv i u nemacku

Radim u Austriji kao baumgartner šta treba?

Трипко ја све време контао да си ти Плиду брт

Расни како факултет хахаххахахха

To kad je zimska sezona, sad idu fizikalije gradjevina/poljoprivreda.. sad mi treba neki instant keš da se čupam, a bauštel je zicer za to, mesec za mesec ili na nedelju dve, zavisi kako se dogovoriš.. naravno pod uslovom da te ne zajebu za pare

Treba da odjebeš dok odrasli pričaju

Ma ima i sad raspitaj se, ortak zapalio pre 2 nedelje

Tnx u svakom slučaju