STOP IZBORIMA!

  1. Hahahah a ja gledam da l si pogresio za prečnik ovo

  2. Jedino stolice da im doneses ne mozes orati kurcem jebo ga ti

  3. Što ne? Pa i ja isto kad jebem ja orem!

  4. Ljudi, na Balkanu se kuva nešto mnogo veće od svrgavanja Vučića. Milioni izbjeglica čekaju. I sa njima kojekakva žgadija. Sve ono što napravi prekršaj u Njemačkoj dostaviće u Srbiju.

    Kuvajt gradi grad pored Sarajeva, smjestiće 35000 ljudi. Kuvajćana. Ne grade fabrike. Nego ih seli u BiH.

    Vehabijska lovačka udruženja niču kao gljive. Obilaze linije gdje su bile. Oni se spremaju za neke svoje borbe.
    Narod gladan.
    Nezadovoljstvo kulja na sve strane.
    Dovoljno da se pobune neki protiv političara, uletiće budala i ubiti nekoga na nacionalnoj osnovi i eto sukoba. Sandžak vrvi od gamadi, jutros sam bio poslom u Novom Pazaru, jebeš Rijad šta se dešava. U Maoči nije onako.
    Amerikanci malo po malo šalju ove iz Gvantanama nama na Balkan. Eno jedan se već asimilovao u Crnoj Gori. NATO-OTAN jebiga, mora se. Znači, to je medijski ispraćeno. Možete misliti šta ih je dostavljeno a da se i ne zna za njih. Obavještajne službe su u rasulu, ne zna se koga više slušaju i ko im je šef. U službi domaćih i stranih lobija, kako koji plati taj mjesec. Vode neke svoje politike i gepaju pare za lične interese, boli ih kurac, svi mercedese voze. U BiH u svakom momentu šparta između 4000 i 6000 tajnih agenata. Prije 2 mjeseca su na graničnom prelazu Ljubovija-Bratunac pustili novih 400 iranskih agenata MOIS-a.

    Moj izvor su penzionisani oficiri SSNO i SDB, trenutni oficiri OSA, SIPA, AID i ostali izvori.

    Ja sam pušku očistio, a vi?

  5. Bice, al ne jos, i nece da krene od nas. Govna su ubrzala jer osecaju da se situacija po njih menja na gore. Sve zavisi od izbora u SAD, tj. izbori zavise od toga za sta ce se oni koji je vode odluciti. Ili klintonusa-sve ostaje slicno kao sad, ili Tramp-karte se mesaju. Oni se plase ovog drugog.
    Ja ne brinem, puska i ostalo je uvek spremno al najverovatnije nece trebati.
    Dvadeset godina i jos nisu uspeli. Malo jos treba izdrzati. Bzezinski i Soros, Olbrajt i Hejg i ostali stari vampiri ce dobiti kolac i otvorice se prostor za obracun. E onda samo snazno i kurcem u picku...

  6. JESU LI SRUŠENE VIKENDICE TOMINIH SINOVA? AKO NISU JA ZA RADIKALE NE GLASAM.

  7. Рачунај да ти је камата на тих 140.000 евра 2% месечно - то је 2.800 евра! Ето, толика би ти била камата да уместо пензије себи уплаћујеш паре у банку и стављаш на камату. А да не причамо о томе шта би имао када би део стављао на камату, а део инвестирао у неке хартије од вредности или на берзу...

    грањка, надам се да не бавиш неким рачуном на послу.

  8. Ja bih da uložim u granjkinu banku za tih 2% mesečno, ako može za početak 2000 dinara, na godišnjem nivou to je 25%, dakle 500 dinara čisto, puta 40 godina ihaaaaaj, 20 'iljada, mogu da kupim aparat za espreso.

  9. Да, постоји интерни договор предузетника и власти да се плате држе на истом нивоу у читавој држави горе доле пар тисућа. Видиш гроничаре општинаре и генерално људе који су одговорни за то треба.. Уфф.. Не знам. Али крваво, болно, и дуго. А онда решетање лобање аутоматом док им од глава не остане само безоблична маса костију мозга и косе. Толико су несреће изазвали да им се не може довољно најебати матере три живота да имају

  10. И ја сам се раније надао да ће овде доћи нека јача фирма са бољим плата да конкурише овој па кад крене осипање људи морали би да дреше кесу иначе катанац. Али сада видим да све и да неко дође не сме превише одскакати од просека плата тако да се ништа неће променити.. Ко год може- пасош и карта у једном правцу. И ни цента кући јер се од сваког динара потрошеног овде одваја за гладне але из власти кад би могли сви да одемо одавде па да више не ранимо лебом банду ленштина паразита и демагога. Обзиром колико су умешни и способни за конкретан рад поскапали би од глади кроз две недеље

  11. Mačak, veruj mi bilo je firmi koje su želele da daju okej početnu platu, al' što bi kad im političar kaže "radiće stoka i za 200 evra, lepo ti meni daš sad 50000 evra, i svi srećni i zadovoljni".

    Edit:
    Skočmiše, sreća pa ljudi sve ove postove smatraju za zajebanciju, inače već bi zavladala panika.

  12. Ljudi, na Balkanu se kuva nešto mnogo veće od svrgavanja Vučića. Milioni izbjeglica čekaju. I sa njima kojekakva žgadija. Sve ono što napravi prekršaj u Njemačkoj dostaviće u Srbiju.

    Kuvajt gradi grad pored Sarajeva, smjestiće 35000 ljudi. Kuvajćana. Ne grade fabrike. Nego ih seli u BiH.

    Vehabijska lovačka udruženja niču kao gljive. Obilaze linije gdje su bile. Oni se spremaju za neke svoje borbe.
    Narod gladan.
    Nezadovoljstvo kulja na sve strane.
    Dovoljno da se pobune neki protiv političara, uletiće budala i ubiti nekoga na nacionalnoj osnovi i eto sukoba. Sandžak vrvi od gamadi, jutros sam bio poslom u Novom Pazaru, jebeš Rijad šta se dešava. U Maoči nije onako.
    Amerikanci malo po malo šalju ove iz Gvantanama nama na Balkan. Eno jedan se već asimilovao u Crnoj Gori. NATO-OTAN jebiga, mora se. Znači, to je medijski ispraćeno. Možete misliti šta ih je dostavljeno a da se i ne zna za njih. Obavještajne službe su u rasulu, ne zna se koga više slušaju i ko im je šef. U službi domaćih i stranih lobija, kako koji plati taj mjesec. Vode neke svoje politike i gepaju pare za lične interese, boli ih kurac, svi mercedese voze. U BiH u svakom momentu šparta između 4000 i 6000 tajnih agenata. Prije 2 mjeseca su na graničnom prelazu Ljubovija-Bratunac pustili novih 400 iranskih agenata MOIS-a.

    Moj izvor su penzionisani oficiri SSNO i SDB, trenutni oficiri OSA, SIPA, AID i ostali izvori.

    Ja sam pušku očistio, a vi?

    Mi u takvom nekakvom sukobu nemamo skoro nikakve šanse. Jedino ako nam Srbija pomogne. Ja mislim da se te balije lože same od sebe, ne mislim da imaju neku podršku stranaca za to. A BIH je pod potpunom kontrolom stranaca. Balije im dupe ližu pa su naklonjeni njima.

  13. Rasni sam si sebe demantovao.

  14. Kako sam se demantovao?

  15. Ja mislim da se te balije lože same od sebe, ne mislim da imaju neku podršku stranaca za to. A BIH je pod potpunom kontrolom stranaca. Balije im dupe ližu pa su naklonjeni njima.

  16. Pa ne kontrolisu svakog pojedinca.
    Jel mene Amerika kontrolise?

  17. Verovatno da, samo toga nisi svestan i nećeš nikad ni biti, već ćeš sumnjati al' ćeš misliti da lupaš gluposti, a oni će baš to i želeti. Zbog toga svi visoki fukcioneri puštaju priču da ih kontroliše zapad/rusija iz razloga da ti pomisliš da je to budalaština i da kad se i tebi to bude dešavalo da misliš da je zajebancija. Vučić je to uradio s' državnim udarom, sad da stvarno krene državni udar svi će misliti da je to opet Vučićeva fora i samim tim neće želeti da učestvuju u istom, a zbog toga što će svi misliti da je to vučićeva smicalica on će se vrlo lako odbraniti od istog.

  18. Kako stranci mogu da kontrolišu mudžahedinsku ćeliju npr u Maoči.

  19. Tako što su je oni napravili i stavili svog čoeka.

    E sad, jebiga, desi se da se neki otrgne kontroli pa počne puca ranije nego što je trebalo ali generalno su njihovi.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.