Prijava

P. S. Želim da čujem Granjku šta misli o ovom pitanju. Da li je bezazleno ili ne?

Хрвати су правили спискове 1914, 1941, 1991. Резултати говоре довољно о томе да ли је нови списак безазлен или није.

Spiskovi postoje kod svih, samo ih Hrvati na ovako glup način objavljuju.

Кријеш ли од обитељи да обитаваш (скеч) на српском сајту?

Upravo priznala u registru :)

a ono drugo pitanje postavi Gandiju :P

Слажем се са Лименим да спискове не треба да прави некаква фукара, већ озбиљна организација државне безбедности попут Мосада. Уместо што је наша ДБ покушавала да ликвидира поједине Србе, прва мета су требали да јој буду Туђман, Тачи, Алија и Ругова. Рата не би ни било или би као у Израелу трајао само 6 дана. То је разлика између озбиљног народа као што су Јевреји и неозбиљног као што су Срби.

Geostrategy with Granjka

Лимени, можда их Хрвати глупо објављују, али их веома брутално реализују, сад већ традиционално. Ако ти треба подсетник, онда јбг... набиј главу у песак, покриј се ћебетом и понављај - "То је само сан, то је само сан."

Franjo Tuđman je predviđen za likvidaciju automobilom-bombom, to se trebalo dogoditi u Štutgartu, kada je sa grupom tadašnjih ideologa ustaštva držao predavanje. Međutim, sa Tuđmanom na tom skupu govorili su i članovi CK Hrvatske i niko nije htio da odobri likvidaciju.

Upravo priznala u registru :)

a ono drugo pitanje postavi Gandiju :P

Богами, ако си заиста јавно признала.. Надам се да имаш трактор.

Meni je ceo koncept izdajnika apsurdan. Da bi neko bio izdajnik, trebalo bi, po definiciji, da izda nešto uz šta je bio do tada.
Sa druge strane, mnogo mi je bliži koncept neprijatelja. Neprijatelja države i naroda, da budem precizniji. To daje mnogo određeniju osnovu a spisak neprijatelja je mnogo uži i konkretniji. Neprijatelji su oni ljudi koji svesno, sa umišljajem, nanose štetu interesima države i naroda za račun interesa drugih država i naroda (lični interes iskkjučujem iz ovog koncepta jer bi onda morali biti uključeni i tajkuni, narko-dileri, nesposobni političari i sl.) Npr. Sonja Biserko i Jelena Milić nisu izdajnice ali jesu neprijatelji. Ili Šešelj, ni on nije izdajnik jer u ono što je pričao nikad nije verovao da bi se sad reklo da je izdao, ali jeste neprijatelj jer je i ono što je radio nekada i sada direktno protivno interesima države i naroda .

А тајкуни дилери и политиканти раде у интересу или или гили гили добар концепт али лоша категоризација ди ћемо њих у френдли зону?

Avokado, kako ne kapiraš da se ljudi još kreću u kategorijama plemena i roda, pa ako si "naše krvi", a radiš protiv nas, onda si izdajnik, jer "svoju krv" izdaješ. Po difoltu ti moraš da budeš uz svoje, to se u tom mentalitetu podrazumeva. Već pojam "neprijatelj pripadnik istog naroda", to je pomalo neshvatljivo mnogima. A vrlo je jednostavno, kao što si primetio. Šešelj - neprijatelj. Čeda - neprijatelj. Mada, opet, teške reči. U neprijatelja se puca, a ovo je politika, ne možeš tek tako pucati u ljude koji zagovaraju suprotnu politiku. Osim dok ne počne rat, a verovatno baš sasvim ni onda, zavisno od žestine rata i situacije. A tajkuni - njih nek streljaju komunisti.

Дођеш код Мишка рукујеш се са њим и кажеш овако ГОСПОДИНЕ Мирославе (демн ит ако је један МИРОСЛАВ бог и батина у држави) ви сте један проверени пријатељ ове земље и народа најскромније речено нате Адвокадо нате га заступао вас је пред фарсашким џиркузантским процесом који се гистро водио противу вас како би информер могао да објави дослован наслов ИМА МУДА! ЗЕРБИШЕН МУ ТО НИКАД ОПРОСТИТ НИКАД ЗАБОРАВИТ пензионери транс жигара кома панћера неверуе вас је сврстао међу пријатеље земље по аутоматизму изопштавајући вас из групе издајника и непријатеља с тога бих желео да вам уручим овај ваучер на 50 хиљада хектара најплоднијег војвођанског чернозема и ову картицу ТАКС ФРИ која вас ослобађа плаћања пореза и личних доходака докле год да сте ми живи и здрави

E jebi ga sad, Mačak, ja sam svesno naveo da tajkune i ostale isključujrm sa spiska jer bi u suprotnom spisak bio ekvivalent popisu stanovništva. Lepo sam rekao - oni koji rade u interesu drugih država i naroda. Za ove druge koji štetu čine u ličnom interesu postoje druge, takođe negativne kategorije.

Американци имају лепу крилатицу: "Kill em all and let God to sort em out".

Док се Адвокадо договори око термина, док Мачак установи да ли је тајкун заиста пријатељ или непријатељ, а Лимени објасни зашто рупа има саксију, најебасмо га ми опет као жути!

Стога,
https://media.giphy.com/media/PUEQFmaPb3vZ6/giphy.gif

дајте списак
https://media.giphy.com/media/3VsskmY5JZOVy/giphy.gif

па да...
https://media.giphy.com/media/sdarezLLwzMkw/giphy.gif

Знаш како нама мачкама је свеједно да ли ловимо мишеве који су упали у амбар искључиво ради тога да напуне своје мешине или оне који би да носе зрневље у легло ван амбара да нахране друге мишеве штету праве и једни и други и за обе сорте не сме бити милости

Ja bih prvo opleo po ovom hrvatskom spisku, jer ako su izdali Hrvatsku, izdaće i nas. Jednom izajnik, uvek izdajnik.

Granjka, kad si posljednji put držao oružje? Ili pucao? Ili čistio isto?

То је разлика између озбиљног народа као што су Јевреји и неозбиљног као што су Срби.

Нажалост свих Срба, ово је потпуно тачно.
Наравно да оваки спискови нису безазлени, јер се и њихови водећи политичари и даље заносе мишљу да им Бањалука буде престоница.
Па после Шешељ испада лудак и злочинац.