Brzo, ali nesigurno

  1. Ja se zovem Lazar i rođen sam na Vidovdan. Divna simbolika za mene.

  2. Molim te pitaj ih, kako će biti večeras na utakmici, da li su nabrijani njihovi igrači?

  3. Ti si medju prvima najebo kad grunu sipci ka unutrasnjosti.

  4. Pošalji im moje pozdrave iz Republike Srpske

  5. Ne zna se jos, to je kao drzavna tajna tripuju se nesto -.-

  6. Ovo kaze njihov trener:
    Bardzo chcieliśmy zagrać mecz kontrolny z mocnym przeciwnikiem. Cieszę się, że udało się zaprosić Serbów do nas. Prezentują futbol na wysokim poziomie. Przeprowadziliśmy analizę ich gry – to drużyna o wielu indywidualnościach o charakterystyce ofensywnej. Czeka nas konkretny sprawdzian przed mistrzostwami Europy. Sparingpartnerzy byli tak dobrani, aby przypominali swoją charakterystyką drużyny, z którymi zagramy na mistrzostwach Europy

  7. Pa onda je sve jasno, iks ko kuća, 0:0!!!

  8. Ми смо стварно хтели да играју пријатељску утакмицу са јаким противником . Драго ми је што сам био у могућности да позове Србе да нас . Они представљају фудбал на високом нивоу . спровели смо анализу њихове игре - тим са многим карактеристикама индивидуалносциацх офанзиву . Нас чека одређени тест пре првенства Европе . Спарингпартнерзи су изабрани да би се подсетити своје карактеристике тим , који ће играти на Европском првенству

  9. iks moze ali sa velikim de(skec)

  10. Izjava navijača Poljske, Papetovog rođaka:

    Ma Serbowie nie mają pojęcia o futbolu, mam nadzieję, że będzie dziesięć zer na naszą korzyść. Jesteśmy katolikami, że prawosławny Bóg jest po naszej stronie!

  11. Ми смо стварно хтели да играју пријатељску утакмицу са јаким противником. Драго ми је што сам био у могућности да позове Србе да нас. Они представљају фудбал на високом нивоу. спровели смо анализу њихове игре - тим са многим карактеристикама индивидуалносциацх офанзиву. Нас чека одређени тест пре првенства Европе. Спарингпартнерзи су изабрани да би се подсетити своје карактеристике тим, који ће играти на Европском првенству

    Драго ми је што сам био у могућности да позове Србе да нас. Они представљају фудбал на високом нивоу.

    http://www.dnevnevesti.rs/wp-content/uploads/2015/08/andrija-milosevic-02.jpg

  12. Singliraću iz iksa u iks, ili ću da spojim sa barselonom, videću, ako je preko 6 na x-x onda samo to.

  13. Ljudi razvaliće nas Poljska fazon 4:0.

    Pa naša reprezentacija može da igra X samo sa Jermenima i Farskim ostrvima.

  14. Kad ljudi vide me
    Znam ja da pomisle
    Da ono najgore
    Ipak sam prosla

    Dobro se pretvaram
    Sve zivo zavaram
    Pa svaka pomoc bi
    Dobro mi dosla

    Secanja sam zaledila
    al' nisam bol pobedila

    Refren:

    Ne mogu vise da zadrzim bol
    Ne pomazu tablete uz sav alkohol
    I placem Miso moj, placem pred strancima
    Jos ukus tuge tece na mojim nepcima

    Ne mogu vise da zadrzim bol
    Ma neka sam sto puta ja slabiji pol
    I kada ostarim, i kad posivi sve
    oci ce mi biti od placa crvene

    Nadas se, ne nadas
    al' ne mozes da znas
    koliko koraka
    ko od nas ima

    I kada prodje sve
    I kad sve nestane
    Ostaju oziljci
    U nama svima

    Secanja sam zaledila
    Al' nisam bol pobedila

    Refren(x3)

  15. Navikli ste da vam pišem,
    da vam pišem analizeeeeee

    D. Collison-SAC UP+ 13.5
    Igraju protiv Minesote i očekuje se mnogo poena. Čuvaće ga verovatno Zek Lavin + Kazins možda neće igrati zbog povrede = više poena.

    Z. LaVine-MIN UP+ 16.5
    Ista utakmica, mnogo poena, Sakramento ne igra odbranu, a Lavin je u dobroj formi u poslednje vreme.

    G. Dragic-MIA UP- 15.5
    Zbog Makaronca (glupa šala). Igraju protiv Sparsa, a oni, kad hoće da igraju odbranu (a obično hoće), zaustavljaju sve. Još je Dragić malo kuburio sa povredom.

    B. Knight-PHX UP+ 19.5
    Igraju protiv Lejkersa, koji nisu baš najbriljantniji odbrambeni tim ikad, a naročito loše brane plejeve, punio ih je već Najt par puta ove godine. Finiks ionako osim njega i Bukera i nema baš neku opciju u napadu.

    D. DeRozan-TOR UP+ 23.5
    Igraju protiv Bostona koji igra prebrz tempo. Valjda će da bude neizvesnija utakmica, a to znači da će on i Lauri da uzimaju dosta šuteva.

    D. Favors-UTA UP+ 17.5
    Igraju protiv Hjustona važnu utakmicu u borbi za plej of. Hjuston baš loše brani krilne centre ove sezone.

    D. Howard-HOU UP- 14.5
    Igra protiv brata Gobera.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.