Brzo, ali nesigurno

  1. Lečki brave bar 4 će doći ovdi. Reci koja 4?

  2. jel samo usrani rts prenosi nase invalide?
    za njih nema strimer
    edit:nasao sam neke poljake

  3. Ih da ja znam. Najviše para sam bacio na tiket sa Kolisonom, Levinom i Derozanom, ali odbrana Sparsa i brata Gobera su možda sigurnije od ovih pluseva. Ko će ga znat. Vidim sad da je na Derozana granica 25.5 u mocartu.
    Edit: Da, ako ne igra Kazins (a jeste povređen i trenutno se ne zna da li će igrati), onda bih za Kolisona bio najsigurniji.
    Edit na edit: DeMarcus Cousins (right knee) will not suit up for Wednesday's game vs. the Timberwolves.

  4. Zar nisi pricao da ces staviti 100e?

  5. e, da. uplatio sam ovo u nekoj vukojebini fransizi sokera objasnili su mi da je drugaciji sistem zaokruzuju se decimale valjda. ovo gde pise mog dobitak nije 2hiljade i 50 nego 20 i 500

  6. treba odredjeno iskustvo da znas da gledas na te njihove apoene posle se lako snalazi samo treba navika
    kad je 10000 nije 10000 nego je uplaceno 100000 a ovih 10000 samo pise tako da se lakse prihvati u kompjuteru. tako sam ja jednom isao kod ortaka na gajbu i pitam ga koliko je platio tvrdi malboro i eurokrem takovo. i on mi tu izvadi racun ja reko kako eurokrem 100 dinara on kaze pa nije nego je 1000 a oni su samo tako zapisali na racunu stvarna cena je 1000rsd. ja sam mu odgovorio to ima samo kod nas i vratio sam racun

  7. mars u picku materinu

  8. pa sta na kraju
    da stavim na poljake kintu, a?

  9. a i koji vam kurac otkrivam da sam uplatio u karadjordjevom trgu
    http://i.imgur.com/Rmuztlj.jpg
    nemoj da se nadje pametna glava da mi pametuje pa sta si sakrio sad kad smo vec videli, ova slika se gleda. najazurnija slika se vazi ostale ne

  10. Бохор

    Lečki brave bar 4 će doći ovdi. Reci koja 4?

    Ја ћу узети Колисона, Левина и Фејворса, ако ти нешто значи. Мада, можда би и Таунс био добар избор, уместо Левина рецимо. Шта мислиш о томе, Мраве?

  11. http://i.imgur.com/n6PtvRA.png

    набијем на курац италијане више каква су то говна у кошарци неопевана немам речи

  12. Ja sam se za Taunsa samo plašio faulova ako bude čuvao Kazinsa, ali sad kad ovaj ne igra i kad Tauns ide na onog rukija i Kostasa Kufosa, on ima još i više smisla verovatno. Da, ubacio sam i Kleja Tompsona na neki tiket.

  13. AHAHAHAHAAHHAHA

    ŠTA IVANOVIĆ PROMAŠI
    PRAZAN GOL HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  14. O MAJKO MILA VIDJE LI KO OVO HAHAHAHAHAHAHAHAH

  15. AHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHAAHHAHA

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.