Brzo, ali nesigurno

  1. Može i tako, kg, ali ovako ipak smanjuješ šansu za pad...to što ti se i dobitak smanjuje je "kupovina sigurnosti"

    смањујеш шансу за пад и уједно смањујеш добитак <=> што би кладионичари рекли "мања квота", хехехе :)

  2. Baterija mi na izmaku pa ne mogu da slikam ali vako sam gadjao danas:

    Kinzi 10,5 +
    Simon kapiten 5,5 +
    Kalates 9,5 -
    Dijamantidis 5,5 +

    Hteo i stimca skokovi plus al kaze ne postoji kvota nabijem ih i na listu i na sistem 5,5 pisala granica. Kvota 11,40 i ima bonus 6 tiketa shomeja23

  3. solidan bonus, nadam se da si uplatio bar 20 tiketa shomija23

  4. што минус на калатеса?

  5. Nisam brt odigro za 800 pa platio espreso i tiket sa somacom i ostavio sto dinara milici sto kuca volem tako da odradim ona nasmejana ja ubio malera

  6. Truc ja se onako bas razumem u kosarku kalates staje na 6p jer ce imati 11as

  7. Padaš na rodjaka kosovara.

  8. Hajns 8.5+
    Gist 9.5+
    Frilend skokovi 4.5+
    Kalates asistencije 5.5+
    Teodosić asistencije 5.5+
    Kinsi 10.5+

  9. хахаха, па шта је ово, каква је ово порука на меридијанбет-у?

    Nedozvoljen broj tipova > 1

    а хтео сам да одиграм ово без калатеса. је л' то значи да не можеш да везујеш играче?

  10. Совим идем на одмор:

    Рендолф скокови 6.5 +
    Кинзи 10.5 +
    Радуљица скокови 4.5 +
    Ерден скокови 5.5 +
    Калатес асистенције 6.5 +
    Мели скокови 6.5 +
    Теодосић асистенције 6.5 +
    Ванамејкер 12.5 +

    Овај ми је узданица за вечерас:

    Кинзи 10.5 +
    Рендолф 16.5 +
    Ерден 9.5 +
    Ванамејкер 12.5 +

    Овим баксузирам јер кад год сам се кладио против звезде с гомилом пара увек су добили:

    Локомотива 1-1
    ПАО 2
    Бамберг Н1 (9.5)

    Овај је кад паднем све па да могу да гледам и цска, спрдња:

    Деколо 19.5 -
    Фриленд 7.5 -
    Зизис асистенције 3.5 +
    Хајнс скокови 4.5 +
    Хигинс 9.5 +
    Воронцевич 9.5 +

    ајукурац.

  11. Truće, Meridijan gomno za basket, ne možeš vezivati dva igrača iz iste utakmice.

  12. Padaš na rodjaka kosovara.

    I meni je, kao i Šomiju, Simon na ovom tvom tiketu najveća mina Pseto. Granica jeste realno kurac, ali Simon nije baš standardan sa poenima 'bem ga blesavog.

  13. Sve se očekuje plus od Kinzija, pola Balkana ga igralo. Mene strah da on ne obrne keš na minus

  14. Truće, Meridijan gomno za basket, ne možeš vezivati dva igrača iz iste utakmice.

    ајде, онда ћу само симона.

  15. Ako se raspuca Miler, Simon neće vidjeti terena.

  16. То сам и ја помислио, макаронац џД

    још му се локомотива пре неки дан начеститала рођендана уз извињење, биће да ће да остане он на 4 поена, ал' ко га јебе сад.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.