Brzo, ali nesigurno

  1. Brat kosovar sigurica kola ide na 9 poena ko iz picke sut za tri 3-5 a iz igre 3-6 promasice budala polaganje po ceonoj liniji

  2. Ali pošto je to Simon, od njega očekujem minimalno 3 trojke i da kaže GG xD

  3. Шоми, где си ухватио границе на калатеса и теодосића од 5.5? У сокеру 6.5 сад на обојицу, јеси ли то јутрос игр'о?

  4. Hahaha slazemo se za tri pogotka van linije 6,75

  5. Dabogda došlo tako! :D

  6. не зајебавајте, симон ће да игра 35 минута. кад је тешко, фрка и умор стиже, зна се ко је увек спреман.

  7. Coa, Maksbet. Ali su smanjene kvote, 1.65 na Tea i 1.70 na Kalatesa.

  8. Simon skoro i da nije igrao protiv kroata

  9. kako serete a okk tamis namestena tekma

  10. а јбг изијем, 1.3 била квота на двојку.

  11. ја хтео да играм кеца. зар се не бори окк за опстанак?

  12. Simona nikad na tiket iz principa

  13. okk ispada i navodno ce da puste tamis 100% da bi razjebali mladost koja je njih neso razjebala samo nisam siguran sta

  14. Ја сам само чуо да су из окк београда јавно викали да ће да пусте тамиш, ни мени никако није јасно што, из револта претпостављам, ваљда не би опстали ни поред победе јер ће и они други да наместе. Спрдачина нека тешка углавном, чак се не играју одлучујуће утакмице истог дана.

  15. Ја сам само чуо да су из окк београда јавно викали да ће да пусте тамиш, ни мени никако није јасно што, из револта претпостављам, ваљда не би опстали ни поред победе јер ће и они други да наместе. Спрдачина нека тешка углавном, чак се не играју одлучујуће утакмице истог дана.

    Coa, u KLS-u su samo takva nameštanja među klubovima. Jebeš mi sve ako nisu u ravni sa raspalim fudbalom.

  16. odoh da kakim da pa gledam utakmicu O/

  17. Truće, Meridijan gomno za basket, ne možeš vezivati dva igrača iz iste utakmice.

    mozes al moraju iz suprotnih timova, al da je govno govno je jebale ih okrugle granice

  18. 4 sigurna za k dinara?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.