Brzo, ali nesigurno

  1. Skokovi
    Danga +
    Kurbanov +
    Hajnc +

  2. Totinhem 2-2 na 540 dinaar, ako neko moze kvotu da mi napise poljubio bih ga

  3. Zvezda kec

    Cirbes ispod
    Teodosić ispod

  4. jesi ti to okacio u ponedeljak uvece tiket od subote uvece ili si okacio tiket za sledecu subotu?
    mislim obe situacije su debilne samo da proverimo

  5. Nikolas.
    Teodosić 17.5 -
    Miler 13.5 +
    Štimac skokovi 4.5 -
    Gudurić 6.5 +
    Jović asistencije 5.5 +

    Sjeba Gudura brt, ispratio sam

  6. koji kurac ga je ubacivao majmun na 3 minuta...garant igrao minus radonja, gospodski

  7. jesi ti to okacio u ponedeljak uvece tiket od subote uvece ili si okacio tiket za sledecu subotu?
    mislim obe situacije su debilne samo da proverimo

    a ti si to napisao da me iznerviraš večeras ili si samo onako napisao da me ismevaš
    mislim obe situacije su debilne, samo da proverim

  8. bookmakeri u toku dana digli kvotu na CSKA na 1.6

    pa ovo je bio najveci poklon u jebenom zivotu hahahahaah....kakvi kreteni jbt

    sta je sledece, fener real 124,5 granica?

    klasicni paceri :D

  9. nadam se da ste iskoristili ovaj najveci poklon kladionica u 2016. godini i da niste igrali igre tipa kurbanov skokovi plus i gudura baca 2,5 cigle plus

  10. JE L TI TO GOLMAN JAVIO?!?!?

  11. pa kurbanov je i dosao plus skokove ;)

  12. boh, je l' ce i meni doci taj Vlasotince humor u sredovecnim godinama?

  13. lupam shomaro, zabole me za kurbanova, sve dok sipa trojke lolo

  14. nemojte se svađati anđeli mali
    kurbanov ima zajebanu tetovažu video sam

  15. kurbanov ima tribale, ne bih se kurcio...opasan lik

  16. cuo sam da je jednog lika polomio jer mu nije doneo onaj čajni kolač sa trešnjom uz čaj

    joe pesci spider scena fazon, ludak

  17. Totinhem dosao veceras manc isto 2-2

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.