Brzo, ali nesigurno

  1. Pitanje za autora - Izijem flips. Da li je i dalje na snazi zabrana uplate depozita sa Vize na Skrill pa na pokerstars? Hvala unapred na odgovoru druže.

    edit: vidite fb mirko O/

  2. Chievo-Frosinone 1i2+ kvota 2,4

  3. i juve 1i2+ 1,8 poklon

  4. bilbao-atletiko GG 2,15

  5. Ovo sto je armin napisao dolazi

  6. BOMBA JEDNA JEBENA

    Gijon-Sevilja 1i0-2 7,5

  7. Šta dolazi Armin nije pogodio tiket 6 meseci beži u kurac

  8. ova italijanska liga je stvarno đubre

  9. jos gol bilbaa za isplatu ajde sise, na ona 3 gore dodao sam i romu GG3+ kvota 2,15 al se brani atletiko ono svoje smrdljivo

  10. Kapiraš da se za titulu bore?

  11. Imao si Liv, Wes, Manč, Real, Barsu, Valensiju, Šalke, Juve i ti odigraš da će Atletiko da primi gol.
    Supeer

  12. to roma brt hahah keššš

  13. eto makaroncu daju 2 gola u poslednjim minutima, al meni ne moze nista ne moze ne ne

  14. Moja baba bi ovo zabila! Carrasco (Atl. Madrid) je prebacio cijeli gol iz velike blizine!

    :D

  15. Ma saće Atletiko da pusti Barsu da se odlepi neće da joj diše za vrat samo zato što si ti debil odigrao glupost. Iznervirao sam se ozb

  16. ahahahahaha najjači su sa tom babom

    e a Toti legenda
    uđe lik u 86. min
    u 87. gol
    u 89., gol
    hahahaha legenda Rima Toti Roma Legend!!!

  17. http://i.imgur.com/v9bKQ5Y.png

    штрокава севиља...најштрокавија

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.