Brzo, ali nesigurno

  1. pa nisam igrao da ce da izgube jebo ga ti :D nego solidno igra bilbao u poslednje vreme, jos igraju kuci jbt baskija je to reko munuce ga

  2. hihon klasican 3za3 sa seviljom, trebalo im za opstanak, zato i jeste manja kvota bila a ja hteo da povecam sa 0-2 jbg al opet sam ga provalio, ali opet nema para, ali zato imam MUDA

    http://www.rezultati.com/utakmica/6PLaufG5/#detalji

  3. Ujebaše mi tiket pacovčine iz Barselone, jer im nije dosta da daju 5, ne, daće 8 ciganšture, i to 6 u drugom samo da mi izjebu prelepi povratnički tiket. M'rš.

    A očekivao sam da će da se istresu nad deportivom, al' baš osam golova... Jbg, za malo. A lep dan bio za klađenje, baš.

  4. Колико реални резултати вечерас.

  5. na drugom cekam da sochaux da gol, prvo ih gazili 9 suteva, 3 u okvir drugo poluvreme 0 suteva ahhahaha a neka hvala gospodine mocart ne trebaju meni vasi novci

  6. Одиграо сам 8 утакмица и чекам још Реал за 1500дин. Који сам јадник јебени хахах

  7. александаркг

    Последњи тикет од пара направљених сокеровим бонусом, нема више, доста је било (хехехх):

    Реал 1-1 и 2-5
    Барселона 2-2 и 2-5
    Атлетико х2
    Ајакс 2
    Јувентус 1
    Вест Хем 1

    квота 28.

    до сад сам се једно 3 пута чупао с последњим парама на рачуну, па ето, можда буде и сутра.

    Raduloviću, popuši mi, žgoljavi, nije bilo dosta!

  8. Š to je nadnica za kopanje kanala a ti nisi mrdnuo. Zapitaj se

  9. Glasam za Vučića, ujedinjeni možemo sve! U nedelju gađam kvotu 2500.

  10. Морам признати да се стидим мало овог тикета џд

    http://i.imgur.com/tDI4VvD.png

  11. oldičan tiket šomi
    u zdravlju, sreći i veselju akobogda da ga potrošiš!

  12. Реал 2:2 крај сиг

  13. Raspali everton je uspeo da sutne na gol 3 puta

  14. za 25 maraka mozes uzeti gajbu i mjesano meso

  15. Što nisi stavio bar 1000?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.