Brzo, ali nesigurno

  1. jebote isus hristos :(

  2. систем те лаже када ти каже да друге нема
    систем те лаже када ти каже да је једина

  3. ружа румена

  4. хахах, то човић пева својим навијачима:

    систем те лаже када ти каже да друге нема
    систем те лаже када ти каже да је једина
    звезда црвена

    ахахахаххах xDDDD

    мадам едит: иначе, ових дана сам пробао оно с трансфером новца у сокеру, имао сам брда пара па реко' да пробам с другом, слао у пожаревац одавде. у једној кладионици тражили ЛК, и то нека девојка ваљда, дегенерик, у другој прошло скроз регуларно, без ЛК, без ичега, провизија 0 - бомбоница.

    закључак: тражите кладионице где раде дечаци, нису пичке и нису штекаре.

  5. Da mi je da mi se vrati, moj dragi.

  6. ne znam šta si tačno radio coa, ali oko tog prebacivanja para se sećam da je drug zaboravio tiket kod mene, dobio neke 3000, ja mu uplatio u bg u mocartu na račun on u subotici podigao

    meni kada uplaćujem na njegov račun ne treba lična
    njemu kada diže treba samo ona mocart kartica i to je to

  7. dajte 3 tipa evrolige danas da ste onako uvereni da će doći

    igrače mislim

  8. Kako glupa ponuda danas. Ne razumem se ni u jednu utakmicu.

  9. Arsenal
    Gent
    I Slaven golova 1+

  10. Pozdrav druze.

    Najavljeni dogadjaj zakazan je za subotu, 23. aprila, kvota dogadjaja je u rasponu od 4.00 do 6.00 u zavisnosti od uplatnog mesta I grada.
    Informacija je iz prve ruke, stoga prolaz kao i do sada licno garantujem, na osnovu prethodnih utakmica mogli ste se uveriti kakvim informacijama raspolazem.
    Pravovremenost, tacnost I profesionalizam neophodni su za ovaj posao, upravo iz tog razloga imam nameru stupati u kontakt samo sa ozbiljnim ljudima zainteresovanim za ozbiljnu saradnju te iz tog razloga predlazem vam dogovor oko pracenja subotnje utakmice uzivo u Beogradu.
    U slucaju da niste u mogucnosti za pracenje uzivo, moguc je I eventualni dogovor oko placanja utakmice nakon njenog prolaza, uz prethodno slanje fotografije licne karte radi potvrde identiteta I dokaza da ste ozbiljna osoba za saradnju u, nadam se, duzem roku.

    Cena informacije za placanje nakon prolaza iznosi 70 evra.

    Ta cena ce se odnositi iskljucivo na prvu utakmicu, nakon njenog prolaza videcu da li cete ispostovati svoj deo dogovora I da li ste covek za ozbiljnu saradnju, vece kvote I veliki novac koji ovaj posao donosi.

    U koliko ste za ozbiljnu, fer I postenu saradnju na obostrano zadovoljstvo, javite mi koji vam vid saradnje odgovara.

    Pozdrav!

  11. Molim te prekini više. Treba li da ti crtam za ove prevare, ili si baš nedokazan?

  12. aj kada ti ckode kaze tekmu,daj i nama prostoj raji dojavu da uzmemo para dimamo za leba.
    bog ti pomogo

  13. Evo prve 3 dojave besplatne.

    Evo prve ostale sutra i prekosutra.

    02:00 Real Potosi - U. Sucre 1 @ 2.20 4/10 (bet365)

    Igrači Surce se žale na umor i na gust raspored, tako reći popadali su od umora, neki igrači su morali da napuste trening, neki nisu trenrali punim intenzitetom uglavnom mnogo posla za doktora kluba.
    Danas im sigurno neće igrati Mancilla (29/2 d) jako važan igrač, kao i veznjak Zenteno (21/0 m).
    Pored ova 2 važna igrača još dosta njih je pod znakom pitanja i ovo je idealna prilika za domaćina

  14. Ovo nije "dojava". Ovo je analiza, fazon insajder, a lik sjedi u Jajcu i iz plastične stolice gleda rezultati.com i neki sportski forum i kao analizira.. Ovo ti mogu i ja poslati svaki dan po 5 tekmi.

  15. Ma necu mu ja slati pare, samo uzmem prve 3 analize dzabe.

    Nadjem jos par utakmica, do kvote 10 naguram i sutra cvaju podignem.

  16. klasicna analiza nekog cmara.ovo mogu svi da urade.jos da je ubacio da ce vreme biti idealno za igru znao bi da je ozbiljan,ovako...

  17. Evo ja da izmislim dojavu za danas:
    Getafe 2, kvota je 5. Uplati mi 50e ako prodje a ako ne nikom nista, nema na cemu.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.