Brzo, ali nesigurno

  1. berluskoni nema dojave,a ima ce neki lik sa neta.dobro,berluskoniju kada treba dojava on je i stvori.
    procenat uspesnosti raznoraznih dojava 7 posto.
    ne racunam kada neko kaze da kvota 1,2 dolazi milijardu posto.stavljanje kuce.takvih 5 kvota.mozda jedna dve sjebu.dojava.com

  2. FIX DANA!
    Ivanović-Pliškova 2 (2.10)

  3. Абринес 10.5+
    Рибас 7.5+
    Брехоф 6.5+
    Рендолф 15.5+
    Саторански скокови 2.5+

  4. Karter - Mekmanus 1 snuker
    1,38 planetvin
    samo pazite, ako neko stavi ovo na tiket traje dva dana lolo

  5. mada meni to daje posebnu čar klađenju na snuker

  6. Dojava

    Info trećeg golmana Grenobla.

    - Samo Rasni glupan veruje u dojave.

  7. Ledeni

    Evo ja da izmislim dojavu za danas:
    Getafe 2, kvota je 5. Uplati mi 50e ako prodje a ako ne nikom nista, nema na cemu.

    pre 8 sati

    Pa ovo nije normalno. U utorak sam bacio pare na 2 engl lige 3+ random tiketa i naravno ispromasivao se, srijeda vece nadjem 5-6 parova i pomislim "ma sta ce mi ovo i tako ce Roma da zajebe" i ne odigram, ono naravno sve doslo. Danas bacim pogled na tabelu Sosiedad siguran na sredini, Getafe na par poena od sigurne zone..... Sjutra cu pod ovim utiscima digrati tikete za vikend, vec vidim golemu kurcinu kako mi se smijesi.

  8. Karter - Mekmanus 1 snuker
    1,38 planetvin
    samo pazite, ako neko stavi ovo na tiket traje dva dana lolo

    Hahaha, sesija. Mnogo zajebana stvar.

  9. Izijeme zec te jebo, kakvu anarhiju pokusavas da napravis za saku dolara

  10. Jebote, da l' sam gori transfer od pojedinih kad me niko ne jebe 2%?

  11. Pocni da skecujes, da se ljudi znoje.

  12. jbg brt tesko se ulazi u odabrano drustvo kladionicara
    stavi mozda neki avatar da nas asocira na tebe

  13. Pa jedino pičku na avatar da stavim, kad me bar jebete da vam bude bogougodno.

  14. Stavi glumca nekog bradatog to je isto kul sada

  15. и да кажеш чија си дупла шанса

  16. аахахахахаах капирате, као кладионичарски сленг за дупли налог аахахахах ајој xD

  17. mene je autor boher skautovao jos dok sam bio picopevac, njemu se uvlaci u bulju pa ko zna jednog dana

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.