Brzo, ali nesigurno

  1. Dosta losa fora, msm nista licno kg...

  2. hahahahha pa jao aleksandre :DD

  3. Hahaha
    A ovo je bilo pre 7 meseci. I Prov isto zaslužan je

  4. с обзиром да је по речима боксера папит ученик, а да се армин извукао и представља младу наду сајта, узећу арминов смешак као дражи коментар, што ће рећи: "једи говна, папите учениче!"

  5. Papit - Ispekao zanat je

  6. A Armina sam ja otrio ne znam da l sa reko

  7. E moj Kg... Jos davne 2014. godine je Box izjavio, citiram:'' Papet je najpozitivnije iznenadjenje u kafani ove godine''
    Bese to bezbrizno doba ''Pokrij se andjele'' i ''Arkan - e ja sam gde ste?'' fora...

  8. al ozb ide to sa vremenom, dok ne budes naucio da primas i dajes sale kao sto su makaronac- real iz 2-1 i baba gadja undere, nikolase srecna slava i nikolasev kineze daje dojave i legendarni lokomotiva i istra, shomy i njegova seoska kladza sa smederevcem i max isplatom od 70din (eto jos jedne posalice, mada nije vezana za kladzu), da znas ko je ovde jebo milicu todorovic i sta se igra sledeci dan ako je u ligi sampiona palo 3+ ili 0-2, kad zeljno iscekujes poruku nece iz beroe i zbog toga izgubis vrhove prstiju i milion drugih stvari i milion drugih ljudi da ne nabrajam sad, e kada spoznas to, da je ovo najmanje do dobitaka i analiza, tada ces biti primljen u najbolji deo ovog foruma da izucavas najvecu vestinu poznatu covecanstvu

  9. ех, каква су то времена била... а сад ништа више није исто, кафана не ради, николаса више нема међу нама нека му је срећна слава... :(

  10. ako ti je danasnji singl protiv ane bio +5 poena taj avatar ti je -1200202 poena

  11. Potpisujem ovo Papetovo
    Armin - bukvar je. Bravo

  12. ArminVanBuuren
    al ozb ide to sa vremenom, dok ne budes naucio da primas i dajes sale kao sto su makaronac- real iz 2-1 i baba gadja undere, nikolase srecna slava i nikolasev kineze daje dojave i legendarni lokomotiva i istra, shomy i njegova seoska kladza sa smederevcem i max isplatom od 70din (eto jos jedne posalice, mada nije vezana za kladzu), da znas ko je ovde jebo milicu todorovic i sta se igra sledeci dan ako je u ligi sampiona palo 3+ ili 0-2, kad zeljno iscekujes poruku nece iz beroe i zbog toga izgubis vrhove prstiju i milion drugih stvari i milion drugih ljudi da ne nabrajam sad, e kada spoznas to, da je ovo najmanje do dobitaka i analiza, tada ces biti primljen u najbolji deo ovog foruma da izucavas najvecu vestinu poznatu covecanstvu

    http://www.feelmorethanfine.eu/wp-content/uploads/2016/03/Crying-672x372.jpg

  13. A ja bio u tripu da je vama do para :) a vi svi, japi do japija, puni kao brod, živite kao lordovi...eh živote, bivša ribo, bejah u zabludi :(

  14. Arm gde su beleške tvoje što skupljao si?

    Facecleaner, tom jebenom štrumfovskom dekarom nećeš daleko dogurati.

  15. Šta fali mom avataru? Glumac sa bradom, šta? :D

  16. ћао ом

    фејсклинеру, не може велики штрумпф јебогати, пре би уз кладионичарску главу ишао лик чемпе, гаргамела, или оног дебелог чаробњака.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.