Prijava

Pozdrav svima .Upravo sam dobio sve potrebne informacije sto se tice novog meca.Meč koji se igrao u Subotu(30/01/2016) je naravno prošao kao sto mozete i videti na tiketu ispod statusa. Meč je bio siguran, a ako ste gledali meč uživo mogli ste da primetite da je i više nego očigledno bio namešten. Nećemo se previše baviti prošlim mečom već idemo u nove pobede. Sledeći namešten meč se igra u Subotu (06/02/2016). Stalni kupci vec znaju proceduru a svako ko je zainteresovan za meč, može se javiti u Inbox i tako dobiti sve potrebne informacije kako može doći do meča. Pozdrav do sledećeg puta
LAZNIM PROFILIMA I MLADJIMA OD 18 NE ODGOVARAM !!!

Bokseru, daj mi jedan tiket kvote 25-30, ako imaš.

Arsenal 1x2+
Siti x22+
Totenhem x22+
Leicester 1x2+
West Hem 1x
Roma X2 2+
Utd 1x2+
Vidi samo sa Romom šta ćeš
27

Coa, igraj kontra sve arminovo ako hoces kintu uzeti. Ja sam otkad je on dosao na sajt dobar bar 4000e.

hahha siso eno 4 tiketa bolje uplacuj jer ovo je moje vece !!!!!!!!!!!!!!!!

Samo nubare igraju 2+ tiketa na fudbal. Na sva 4 tiketa ćeš pasti, a meni će onaj jedan što sam ostavio proći.

hahahaha

ako moze molim vas neko nek odigra onaj moj NBA posto ja nemam novca za nocas..pa da pratim da me radi :D

aloooo nemojte negativnu energiju da projektujete na ovoj temi.

brt primetio sam da baš često igraš na glupi milvoki i da te stalno samo oni sjebu hahah što ih forsiraš toliko ?

izjebali su me za bas dobre pare kad su igrali predzadnju sa sakramentom kuci a ovima nije igralo pola tima..nzm po meni oni mogu da dobiju svakog u ligi ali kad im se digne kurac dobar su tim..e sad kvota na njih je 3.80 i treba svakako da se proba..kapiram da ce ubiti portlanda ispod kosa tonight

Ok ja cu probati sa 500 dinara ozb

ok brate hvala ti puno

http://i.imgur.com/pYBdJTA.jpg

Evo ga jedan, brz ali nesiguran, odigran u seoskoj kladionici, za dobar početak teme.

Plašim se da igram ovakve tikete ovde, pre par godina su mi deset 'iljada isplaćivali u tri rate, bar pet dana sam čekao da isplate sve.

P.S. Hvala, Lepa Lukić, ispratio sa 100, biće mi to za EL ako prođe.