Prijava

Evo ja cu organizujem takmicenje prijave neka krenu, tema i format ce biti odredjen kada vidimi koliko nas ima, pravo ucesca ce imati onaj kome dozvolim da ucestvuje(moja slobodna procena + sugestija onih koji vec ucestvuju) tako da prijave mogu biti i tajne ako vam je blam da vam javno kazem NEMAZE. Mada kapiram da kada znate da ce samo kvalitetne glave biti prijavljene da se dauni nece ni prijavljivati pa ce biti samo par NEMAZE momenata. Ziri su ucesnici i to je to od pravila. U definicijama je takmicenje ofkors nismo deca da se sa slicicama zajebavamo to ko hoce nek kupuje panini

Taj rad kosovar mudro zbori

Ima smisla to što kažeš, Ps. Možda izorganizujemo nešto Agilni i ja za par dana, vidjećemo još...

@ Autor Dejan

Šta ima da se skapira, eto ti tema pa izodradi, mene mrzi, a i to je više tvoj fah :uzdah:

Profe hoces da kazes da vas dvojica nemate muda da se prijavite na moje takmicenje pa organizujete drugo ili sta?

Mlada partizanka može po pivo da nam ode i da broji glasove.
- ps
- bohor
- prof
- agi
- rađard
- mega1marco1
- luks patetičar ili kako god da se sad šupčina zove
- šominbg
- dajte još nekog
- deky - kupa se

Mile bubreg moze ako oce. U principu svako zna i sam dal moze nema tu neke filozofije

Ne znam ko je aktivan

Ko god da organuzije, Psu. Nas dvojica smo mislili neki rezrekšn slenga takmičenje, ovo-ono...al u principu svejedno šta je, samo da se sprdamo.

E bre pederi jedni, mene ne računate. Da nisam bio odsutan godinu dana pokazao bih ja vama :)

deky_aod
Ne znam ko je aktivan
gonzo

Neka napravi pseto jedno takmičenje, a prof i agilni istovremeno drugo, pa da glasamo koje je takmičenje bolje.
Može ovako: bolje takmičenje 2 poena, a lošije 1 poen

Evo zbog ovoga nemaze svako da ima pristup

Želim i ja da budem deo elite.

ej, mnogo serete na poslednjih par strana, boli me glava, ne mogu da čitam. oće neko da mi kaže šta kome treba da se odabere za nagradu?

Stide se. Momci imate 24h da javite kosmi sta zelite da vam odabere. Ko zakasni. Smatramo da se svog prava odrekao. Zakljucaj ovo.