Prijava

Granjka, dete iz osnovne škole može prepoznati osobu sa kognitivnim poremećajem. Kao što sam već rekao, da nisi toliko nesposoban da razumeš da zaključivanje bez prethodnih utvrđenih postavki, ne bi lupao o tuđim nadimcima. Ovo o Bonaparti je toliko umobolno da ne znam ni šta da napišem. Što se pre od toga izlečiš, to će za tebe bolje biti, za tvoje dobro ti i govorim, džaba se vređaš.

Pazl mi nismo ko vi usrani milogorci da se oduševljavamo natou lolo

Пауне, ако се ти убрајаш у паметније, ја ћу добровољно да идем напред да ме убију, само да не гледам у шта би се Србија претворила у вашој режији.

Бонапарта, не прди, живота ти, него попиј своју терапију и иди држи говоре својим храбрим јединицама на Ф одељењу. А треба смањити плате оним нерадницима у Лази када ти кошуљу нису везали како треба, па им злостављаш службени компјутер док они јебавају сестре. Vite, vite, Votre Majesté!

Granjka, dakle i seksualne frustracije te drmaju?

Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija ostaje vojno neutralna, ali da nam je NATO potreban kao saveznik da štiti i čuva srpski narod na Kosovu i Metohiji

Nato mu je potreban da cuva Srbe na KIM? Ahahahahaha sunce ti jebem.

Kakve to veze ima sa ovom temom? Ovde je najbitnije granjino mentalno zdravlje, pitanje je očigledno vrlo diskutabilno!