Prijava

Пун ми је курац Халида Муслимовића.

Brate, sve mi diraj, ali Muslimovića nemoj. On i ja smo veoma dobri. Neke slike to mogu da potvrde, ali ne bih ih kačio, jer može neko da zloupotrebi.

Moj post na nekoj drugoj temi...

Da ne ostane na prethodnoj strani - Btw, potpuno podržavam pravljenje još jednog takmičenja, tipa

1.RENESANSA KOMPETIŠN - Kreiranje novog slenga (sponsored by Kaizen) 
2.AMOROVA STRELA - Takmičenje u kreiranju autorskog sadržaja na temu ljubavi (definicije, posteri, reakcije) 
3.LA LA LA LAAAA - Takmičenje u pisanju definicija na temu muzike (zadata tematika)
4."Ko drugome jamu kopa, pola mu se dodaje" - Takmičenje u smišljanju savremenih poslovica, aforizama i ostalih oblika kratkotrzajnog humora
5.Eto vica niotkuda - Konkurs u pisanju novih viceva na zadatu tematiku (otkriveni copy-paste se kažnjava banom!)

Jur velkom:)

Ovo što je Grampi predložio definitivno treba odraditi.

Ljudi koji imaju želju da i dalje definišu regularno, netakmičarski, dok traju takmičenja budu praktično nevidljivi. Jedno takmičenje mesečno (u trajanju od oko nedelju dana) je više nego dovoljno da se oni željni međusobnog merenja zabave. Eto, svakog prvog ponedeljka u mesecu neka se organizuje nešto da se ljudi animiraju. Sve više od toga je gušenje, a opet sa ovim razmakom ostaje dovoljno vremena da neki dođu u fazu da jedva čekaju da počne sledeće.

Sadržaj i tema takmičenja je poželjno da bude nešto što će iznedriti dobre definicije, zanimljive svima za čitanje. Iz ovog citata iznad, dve od pet navedenih tema su zanimljive svima (i ljudima koji pojma nemaju da je takmičenje u toku), dok su tri tematike interesantne samo učesnicima (i kao takve se mogu opušteno organizovati na forumu, a ne kao definicije za napucavanje skora). Mislim, okej bi bile i te tri, ali to znači da želimo sigurnim korakom da idemo ka momentu kada će na definicijama ostati samo ljudi koji se i prijavljuju na takmičenja.

EDIT:

Vukajlija revisited - skupiti neke izraze/slengove koji su loše definisani, i izdeliti autorima da napišu nove, poboljšane verzije.

Da, ovo je okej, ali ISKLJUČIVO da se definišu izrazi koje moderatori odaberu i koji zaista nisu definisani kako treba (dakle ne kratko, jednostavno i nedovoljno dobro, nego POGREŠNO ili NEPOTPUNO) i to da budu jednodnevna takmičenja. Dodeli se jedan naslov ujutru, autorima se da 12 sati za definisanje, na kraju dana se izbriše sve osim jedne, eventualno dve definicije i to je to. Bez nagrada i kurčeva.

Agilni do definicija nije stalo nikome osim tebi i 15ak ljudi.

Previše takmičenja. Nema smisla. Proredite malo.

Jesu takmičenja lepa i sve to, al' malo... ono... Ne valja siliti stvar, da bi i drugi autori došli do izražaja bez zatrpavanja.

Bilo je pre više od par godina jedno takmičenje (na kome sam pobedio, hvale nikad dosta) gde su takmičari podeljeni u grupe i dat im je izraz koji NIJE definisan do tada, a oni su morali da napišu različita viđenja datog izraza. Moja grupa je imala ''nadležni organ''. Naravno nijedna definicija se nakon toga ne briše (1), jer svaka definiše izraz na drugačiji način. Poenta je u ''drugačiji'', te je cilj napisati definicije što brže, kako neko ne bi ''ukrao'' ideju da definiše isti izraz na isti ili sličan način.

(1) po čemu se ne slažem sa Agilnim, jer brisanje destimuliše. Šta ću koji kurac moj da pišem ako će biti obrisana?! Onda bolje šizenje da napravimo sa internim forama pa na kraju sve da pobrišemo.

Vukajlija revisited - skupiti neke izraze/slengove koji su loše definisani, i izdeliti autorima da napišu nove, poboljšane verzije.
Da, ovo je okej, ali ISKLJUČIVO da se definišu izrazi koje moderatori odaberu i koji zaista nisu definisani kako treba (dakle ne kratko, jednostavno i nedovoljno dobro, nego POGREŠNO ili NEPOTPUNO) i to da budu jednodnevna takmičenja. Dodeli se jedan naslov ujutru, autorima se da 12 sati za definisanje, na kraju dana se izbriše sve osim jedne, eventualno dve definicije i to je to. Bez nagrada i kurčeva.

E, sa ovim se slažem u potpunosti. A ako prorade posteri i reakcije, tamo da se organizuje nešto, defke će nas zasititi sve.

Jocko, govorim o redefinisanju slenga (tj. zadatog slenga), gde nema mnogo prostora za različita viđenja, a ne zajebanciji ovog tipa gde naravno sve treba da ostane živo.

Nezgodno je to što ako (re)definiše isti pojam 10 ili lupam 20 ljudi tj. ako bude dobar odziv, bar će 5 ili 6 biti veoma kvalitetno. A ako ostaju u životu 1 ili 2, naneće se nepravda preostalim autorima. Možda sam ja hipersenzitivan na brisanje iole kvalitetnog sadržaja, ne znam...

A zajebancija tog tipa je ok, to je ustvari ono što sam naveo u postu iznad lukčevog (osim što su u onom takmičenju koje sam naveo takmičari podeljeni u grupe i bilo je više izraza za definisanje, ali princip je isti).

Da. Jedno mesecno je sasvim dovoljno. Ne treba vise. To se slazem skroz. A to i napisah na predhodnoj strani. Ne tim recima al..

Takodje, mnogo je da ih ima svaki dan. I da idemo iz jednog u drugo. Treće zatrpavaju se dobre definicije.

TAKMIČENJE: KO CE OTVORITI BOLJE TAKMIČENJE!!!
POBJEDNIK IMA PRAVO DA OTVORI JOS 3 TAKMIČENJA
A DRUGO I TREĆE MJESTO DOBI'AJU PRAVO DA SE POFALE TIME NA SLAVAMA I DRUGIM PORODIČNIM OKUPLJANJIMA, TE ISTO MOGU DA DODAJU I SVOJ SIVI-CV!

Najgora nepravda na sajtu ikada je sto pajo nije pobedio na takmičenju sportski gest!

Rasni na definiciju 'ZAŠTO NE POPRAVISTE VUKAJLIJU?'

Kaizen-boli ga

Komentari
Thumb sebastijan fetel pirellijeve gume su lose slika 223164
fetel

Mora nekako da razlikuje decu. :D:D

pre godinu dana

Thumb 130911 alex turner
jewdja

Одабирајте ондулатори....+++

pre godinu dana

Thumb download
ujo

Vrhunski!
Odabirajte!

pre godinu dana

Thumb imgres
Stevčo smetalo

Ovo ja sam bio ranije predložio... :)

pre 2 dana

Thumb 20
Dunjа

odabirajte nešto

pre 2 sata

Thumb imgres
Stevčo smetalo

Vreme je bilo.

pre 2 sata

Dodaj svoj komentar

''Pesma za Huga Vijeiru podelite je molim vas da je nauče svi Zvezdašiii:
OooooooOOooon jeeee, brz kao Ronaldo, ima tehniku k'o Mesi, sveee će VIJEIRA HUGO saaada da vaaas smeeesi !!!
OooOOoooOoOOooo
VIJEIRA HUGOOO,
ja ga vooolim voolim luuudoo,
Tooo je deeečko taj,
koooji daaje golovee,
Razbiiijaa sve odbraneee !!!

A umesto ba kraju razbija može i rastura, nema veze.
Molim vas podelite pesmu pa da se peva na stadionu !! Zaslužio je dečko.''

Rešite ovaj jednostavni test i proverite kakva je vaša lista prioriteta.

Kod kuće ste i u isto vreme desi se pet različitih stvari koje zahtevaju vašu reakciju. Kojim redom ćete im posvetiti pažnju?

- Pozvoni telefon
- Dete zaplače
- Neko vam kuca na vrata
- Veš vam se suši na terasi, a upravo počinje da pada kiša
- Voda koju ste pustili iz česme počinje da se preliva preko lavaboa

Sada zapišite na papir kojim redom biste izvršavali ove zadatke i ne virite u rezultate pre nego što završite.

Ja ću napraviti jedno takmičenje. Tražiću od svih da učestvuju. Biće jebački.

Glavni će napraviti jedno takmičenje. Tražiće od svih da učestvuju. Biće jebački.

Pa da biće nešto kao ultimat fajt.