Prijava

gledam ovde kod mene u kraju, šansa je 85% da će ciganin na ulici da mi se javi, 40% da mu znam ime ili nadimak, 2% da sam se vozio na njegovoj frezi

ako me niko ne pozove na svadbu, za koji kurac sam se cimao da negujem ove međuljudske odnose

Vatromet koji rikošetira pod šatrom. Sjajno

ja sam išla jednom na ciganjsku svadbu u komšiluku i zapravo je bilo do jaja, ne štede cigani ni na čemu mada ti je malo neugodno kad ždereš krme a znaš da je do juče trčkalo po dvorrištu i jelo đubar iz kante i malu decu
a i drugarica iz osnovne kad se udavala nije me zvala djubre a šaputala sam joj tablicu množenja u osmom razredu, samo joj to tražili, uvek su povlašćeni mamuimjebem. i skupljali smo joj pare za maturu a ona nije ni došla nego se jebavala sa nekim ciganima po gradu, kasnije se i udala za jednog, valjda zatrudnela tad. javi mi se sad nekad poslednji put vodala dvoje i treće čekalo da se okoti, al' pamtim ja da poštar pozivnicu moju nije doneo!!!

cigani nisu ljudi sa ove planete....cuveni Nikola Tajson Ravic od predskolskog do 4 osnovne na godisnje slikanje dolazio u metalik sivom svecanom odelu, jbt cak i za nas mutave klince to tada nije bilo do jaja i sa stilom, mada sad kad se setim lik je genijalac jbt, imas 7 godina i nosis metalik jebeno sivo svecano odelo

Ako Kaizen pokusa da ozraci mene i moju porodicu ja cu ga ubiti, to je moja obaveza kao oca, muza i coveka