Prijava

ау, па да, ја сам побркао сезоне. ефиге ефиге је било у другој сезони. мислио сам да је обрнуто.

Ja sam profesionalni krivolovac, kokam prepelice i kriva mi je kicma

obriši spojler dušan, ne sjebavaj ljudima najbolju seriju!!

jebote, kolko je povodljiv ovaj armin, jednom mu isečeš prste i odma oće i on da bude zelenaš

Pa ne mozes mu odseci prste dva puta :')

1. Budi sirotinja
2. Zaposli se u fabrici Snikersa ili Marsa, koja god da se bolje prodaje.
3. Na traci prošvercuj mali odvod u koji trpaš jedan u tipa 100 Snikersa.
4. Otvori trafiku sa đakonijama koje se sastoje od tvojih Snikersa, Mars od druga koji ima istu šemu u fabrici Marsa, Twix, Oreo... mogućnosti su beskrajne

E da i 5. Ne budi sirotnja

još kad bi se to ručno pakovalo danas...

Malo me nervira kad seriju narkos gledaju ljudi koji slabo da imaju kakve veze sa kriminalom

Malo me nervira kad Don Kihota čitaju ljudi koji nisu španski plemići
Malo me nervira kad NWA slušaju ljudi koji nisu crnci iz Komptona

Tako glupa izjava da ne znam šta da kažem

A dobro mozda i jeste ali sad cu se objasniti. Juce neki drugar fudbalercic pedercic obrijanih nogu i frizire na stranu slikao na instagram stori monitor i ja njemu seriju narcos i napisao neki euforican komentar uz to

Bas me to nekako izbacilo iz takta. Al na kraju krajeva samo dokoni ljudi i gledaju serije

Malo me nervira kad hobita gledaju ljudi preko 1,6m visine
EDIT JBG ARMINE

Isto tako dobijem mini mozdani udar kad vidim nekog hipstera sa dugom kosom pikslama na ocima i bradom kako vozi bmw 5. Verovatno od caleta uzeo.

A npr kad vidim bmw-a onog skracenog hedzbeka zamisljam lika sto ga vozi da je nekako osakacen, invalid ili tako da ima neku falinku

A kad vidim Nebojsu Viskovica i Acu Informaciju kao komentatore malo mi se prisere jer ocigledno je da nisu radili fizicko u skoli

Malo me nervira kad breking bed gledaju ljudi koji nisu profesori hemije i nemaju kancer

Malo me nervira kad tilmo analizira košarku a najsličnije lopti što je držao u rukama je zlatiborac pršuta

Malo me nervira kad Bolji život gledaju ljudi koji imaju loš život generalno

Malo me nervira kad Lisice gledaju ljudi koji nikad nisu udavili zeca

Malo me nervira kad seriju Gore-dole gledaju ljudi van gravitacionog polja gde ne funkcionišu odrednice gore i dole

i mene kad porodicno blago gleda sirotinja bez porodice