Ноло

  1. Сумљали сте у моју Нолу, ха

  2. Ladno će Nolo i danas da igra, možda ne bi bilo loše da igra dva meča dnevno, ili još bolje da igra protiv dvojice...

  3. vimbldon oduvek bio kretenski sa svim tim stvarima, pocnu kasno da bogata publika ima vreme za rucak od 1h30 onda sad mora prekinu uvece jer se komsije zale. polufinale mora da se igra tradicionalno tipa uvek pre pauze za caj a posle uzine makar zemlja gorela, jer tako bilo 70 god, finale tad i tad, i milion tako nekih idiotskih pravila.

    u principu je turnir na kom najmanje boli kurac organizatore za igrace i njihovo zdravlje.

    srecom pa nema kise jer globalno zagrevanje, inace bi tek gledali haos. a i ovog majmuna stavljaju sve na centralni teren, to isto dobro njemu.

  4. Ma da, bukvalno proseravanje od turnira. Nadam se sa će ga Nolo još dva puta uzeti i tako im se posrati po njihovom loženju, jer će biti najtrofejniji u obe kategorije.

  5. Engleska najjaca zemlja sig

    Inace bio sam ti u pradjedovini Celte, Boston Klipers, preljepo.

  6. sve je doduse bolje od rolan garosa i igranja po blatu. od svih podloga koje su mogle da se stave za tenis, nije mi jasno kako se doslo do toga: aha - prasina najbolja.

    valjda vimbldon kad se osusi trava.

  7. Inace bio sam ti u pradjedovini Celte, Boston Klipers, preljepo.

    gde si tacno bio?

  8. Malo dalje od grada zapravo, norwood, ali to je to :) Nisam obisao nista, ni stadion, ni muzej, jedva skoknuo do NY na jedan dan, tipa video onaj hotel dje je sniman Sam u kuci i tako to xd

    Teletina. Kako god vredelo je isprskati se vaccom, dako se vratim sl put za stalno.

  9. brate, nikad u zivotu nisam bio tamo :)

    ja mislio bio u niskom kraju. bar da je irska :)

  10. a vidis boston klipers :(

    Stop manipulaciji na sajtu

  11. vredelo je isprskati se vaccom

    Со духи праведним скончавшихсја душу раба твојего Спасе упокој

  12. пуко први сет јоооооооооооој а квота на руса 7 хмм

  13. која чистка 5 0 немој ноле тако јако пусти дете да се игра

  14. Ružan ovaj rus ko da anemičan

  15. Со духи праведним скончавшихсја душу раба твојего Спасе упокој

    Амееен
    Помилуи мја Боже по милостие твоеи и по множествеу Твоих очести мне поганих 5г честицах в мне од ваццие моее што примљах

  16. Ono kad emglezi ne znaju dal da navijaju za Noloa ili za everidž Rusa.

  17. Ne znam što, ali bejbisiterka, ču mene jelenina dvojnica, htedoh reći bejbisiterka nije bila prisutna danas, verujem da ga je to omelo pa zbog toga nije uzeo prvi set.

  18. па одлуче да навијају ни за кога
    браво њоле гази све редом

  19. Sta radi novax samo on zna kako se nositi sa hordama hotula

    Upravo im gestikulirao kako puno kmece

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.