Ноло

  1. Ne znam da l' je jače ovo preklapajuće uvo u trećem kvadrantu ili ovaj prelazak sa odela na džipsi majicu sa dubokim dekolteom.

  2. тешка небулоза који су тардови ову реинкарнацију смислили

  3. tajno teslijansko drustvo:

    U javnosti su se pojavile priče da u Beogradu postoji i aktivno deluje tajno društvo koje nosi ime po našem slavnom naučniku Nikoli Tesli, a među članovima koji se redovno okupljaju su, navodno, i najbolji teniser sveta Novak Đoković, doktor Branimir Nestorović, čovek koji je patentirao bosanske piramide Semir Osmanagić, profesor i istraživač Velimir Abramović, nekoliko inženjera i doktora nauka... Sve u svemu, ne više od desetak ljudi.

    https://www.republika.rs/vesti/tema-dana/373513/tajno-drustvo-tesla-dokovic-nestorovic

    mada koliko sam načuo projekat je propao novax nije teo da pare velji abramovicu da napravi institut a i nector se bacio na politiku (ide tamo gde moze vise doprinese). Velja je valjda ostao solo u toj prici.

  4. - Obojica šire fantastičnu ideju i mnogo liče fizički. Ja sam na pausu odštampao slike Novaka i Tesle kad je bio mlad, onda ih preklopim, a oni fizički liče jedan na drugoga! Ko veruje u reinkarnaciju, može da kaže. Ja verujem u reinkarnaciju! Ima nešto čudno u toj priči. Ja verujem iako naša crkva ne priznaje reinkarnaciju - rekao je Nestorović.

    Šta je Nestor po verskom opredeljenju? Hinduista, budista, šintoista - ko već veruje u reinkarnaciju?

  5. pravoslavni ezoterista bukv

  6. Наша црква наравно препуна стручњака иначе хеахахха а ово за тајно друштво тесла ђоковић нонсенс

  7. Веља абрамовић чија је сека мариница хахахахахахаххахаха

  8. Lici na teslu mos ga jebat, otpr da mu stavis brkove toeto

  9. и да личи чему јбт прича о реинкарнацији

  10. "hrvat" nikola tesla se reinkarnisao u pravog hrvata novaka žagara

  11. Ajd za Teslu i ima smisla, ali otkud ta prica da je Nole hrvat, nije prvi put da to cujem od vas gospodine Mesni

  12. cuj snimea papcinu sto baca fazon TrOLoVe jbt ne bi se niko na ovo peco ni na svetosavlju.com

    и да личи чему јбт прича о реинкарнацији

    neka fora najveci srbi svih vremena u nauci i u sportu imamo bukv prva dva coveka glabajte ga autosovinisti kmecite

  13. не брате нема смисла ни једна ни друга прича

  14. otkud ta prica da je Nole hrvat

    stara mu je hrvatca

  15. Ajd za Teslu i ima smisla

    postujem ovaj pliduuov s(v)emirski pristup problematici

  16. Hvala na odgovoru, gosn smole

  17. A i vi gospodine mesni oprostite sto sam pomislio na momenat da pricate iz guzice bez ikakvog osnova

  18. real srki crnogorac keva rvatica nole dingospow izabrao true naciju za koju treba da se igra zna se koja je nadnacija svih naroda ovde

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.