Prijava

Glavno je pitanje da li je flaša bila prazna ili puna. Ako je bila puna to je solidan udarac. Takođe čuo sam da je aluminijumska, a ne plastična.

odbila se od njegove glave skoro metar, cenim da je u njoj imalo malo vode, za tri cetiri gutljaja

ispravka, odbila se vise od punog metra.daj boze ako je imalo vode u njoj za dva gutljaja.i nije aluminijumska

plasticna ona za bajs boca sa pimpekom

ma vidi se da je plasticna i da je skoro prazna ako ne iskroz prazna.jbg nole mislio da ce sad da unisti makar jednog hejtera al ono ispade da je detetu ispala slucajjno..kako bas da ga pogodi u glavu..

dobro jbg guzva na stadionu ovo ono ne bi bilo spec cudno i da je neki mentol bacio nesto kao da plemici dolaze na tenis po jevropama

Sad sam tek vidio onaj snimak iz daljine iz drugog ugla. Vidi se da nije ništa ozbiljno. Lagana flaša, fino odskače od glavudže.

ojacace ga ovo uzima turnir

Ја очистио калаш и спремам се за Рим. А ви шта чекате?

Ja taman kreno forsirati srpsko-italijansko prijateljstvo na temi Bella Italia. Sad ću morat mijenjat ime teme.

na onom snimku se cinilo da je boca pala bocno, ovde se vidi da je udarac bio direkt

https://i.imgflip.com/8po5zm.jpg

boca izgleda ispala ovom liku iz ranca sto je teo da se rukuje sa nasim novaxom lol

samo vratio ruku nazad fazon nista se nije desilo lol

"Случајно" се десило зато што је најбољи, а није са Запада и не могу да га победе.
Зар треба да Нам се деси поново Моника Селеш, (која је заустављена да буде најбоља, у Хамбургу мучки, с'леђа)...

Aluminska boca i nije slucajno pala to vidi svako ko hoce da vidi.Samo mi nije jasno kako je dozvoljeno da je unose na tribine.Inace ovakvi komentari protiv najveceg sportiste svijeta i to od njegovog naroda je zalosno i nije cudo sto mu se sve desava.

ko je uopšte dozvolio unošenje takvog jednog smrtonosnog oružija kao što je jebena flaša za vodu

I Nole i na to odgovara svojim autentičnim humorom, još jednom pokazuje da je najveći.
Š.M.E.K.E.R.

Dobar video o realnosti profesionalnog tenisa. Duci Simonović bi bio ponosan.

https://www.youtube.com/watch?v=df97HjODc04