Prijava

kurce se tenisom a u zadnjih 100 godina od igraca kojuma lizu jajca imali su skota i svajcarca i kljakavog henmana sto osvojio kurac

федерер узео последњи грендслем у ери илије бозољца

Dobar je Feki. Ovo je bilo pišanje u usta publici, Feki je pregospoda u svakom pogledu

Ušao Nolo u tunel a SK nije gasio prenos, i došao do nekog hodnika.i tu ga čekali roditelji i sin.

Sin sedi na nekoj stolici a Nolo ga na srpskom ubeđuje da ide sa babom i dedom a da će on da dođe. Trebao na balkon pa sa članovima kraljevske porosice.

Klinju ne zanima ni titula, ni milioni, vozi neki autić po onoj stolici i neće da se odvoji od Nola.

Na kraju ga je Nolo poveo.

Jes ovo patišpanj priča al me nešto srce zabolelo za klinju.

Nolo ga držao za ruku i vodio, al kad je izašao na binu pustio ga da digne pehar a mali se povukao nazad i počeo da luta po onom balkonu.

Ono, mali.je milijarder a da to i ne zna, al gledano iz drugog ugla, trpe i ta deca dosta.

da, ogromne posledice ce mu ostati

Milijarder nije. Možda u dinarima.

Pare ce da pokvare to dete.dzaba mu posle sve ako je los covek

Za one koji su prpustili jebanje federera na dve meč lopte

https://m.youtube.com/watch?v=aglqvAuOaQQ&time_continue=258

Milijarder nije. Možda u dinarima.

skoro sam se prepirao sa nekim ovde koliko je milijarda, i da to niko nema u novcu

partizanka ako ne bese

Ušao Nolo u tunel a SK nije gasio prenos, i došao do nekog hodnika.i tu ga čekali roditelji i sin.

Sin sedi na nekoj stolici a Nolo ga na srpskom ubeđuje da ide sa babom i dedom a da će on da dođe. Trebao na balkon pa sa članovima kraljevske porosice.

Klinju ne zanima ni titula, ni milioni, vozi neki autić po onoj stolici i neće da se odvoji od Nola.

Na kraju ga je Nolo poveo.

Jes ovo patišpanj priča al me nešto srce zabolelo za klinju.

Nolo ga držao za ruku i vodio, al kad je izašao na binu pustio ga da digne pehar a mali se povukao nazad i počeo da luta po onom balkonu.

Ono, mali.je milijarder a da to i ne zna, al gledano iz drugog ugla, trpe i ta deca dosta.

sta trpe? sto imaju oca sto moze da im bude neki uzor u zivotu.

Траума из детињства, ћале му је био ђовак, да да

aj ako neko hoce da se kladi da ce glavati djovakov sin da bude bar top 10 teniser na svetu.
i od federerovih 4-5 kolko ih ima, jedno ce da progura do vrha.

Da, ulazim u opkladu s tobom potencijalno 20 godina dugu.

malo sam se zbrzao. top 10 u bilo kom sportu?

moze 20 god opklada u jebem li ga sta, cast :)

Mali glavonja nece umeti da šutne mače s praga. Oću ja da se kladim
Edit: Pezos je

Nole ne moze da podnese da ga svi ne obozavaju fedex covek u godinama i zato mu pruzaju podrsku da uzme nesto dok moze i ovaj odma napurio usta srpaki mentalitet. Englezi u pravu, federer gospodin. Djikovic ga ponizio u obracanju.

Slazem se s bohorom da ce glavonja biti antitalenat.

A ne kapiram milion imamo izjava i svedoka koji govore da je djovak ulizica belosvecka i pizdurina al kad je tesko i kad se mec lomi uvek pokaze KARAKTER ne znam nekako mi potire jedno drugo..