Prijava

Kako moze covek bez karaktera kojeg zena psuje kad joj ne kaze "dobro ljubavi" da bude toliko psihicki jak?

novak je ludak, kako se kezio na kraju, kladim se da se nece secati ovog dana uopste

Значи Ноле је успешно завршио са пребацивањем лоптице преко мрежице. Хоће ли то повољно да се одрази по ваш новчаник?

Pa meni hoce, malo.

Jednom sam pročitao da sportski uspesi onih za koje navijaš povoljno utiču na erekciju. Meni to dosta, jebeš pare.

Hoces ja da ti odgovorim papet
Pitali federera kako jos moze da igra u 38 i rekli da inspirise mnoge 38godisnjake i posle se novak nasali da je i njega inspirisao i kaze svaka mi cast sto sam pobedio jos veca je pobeda sto sam spasio 2 mec lopte umesto da kaze svaka cast federeru nije imao srece. Udario sudiju kad je gubio u stolicu. Trazi celendze u ocajanju. Menja reket u igri da ujebe federera. Ma cigan bez premca. Prodo bi sina da pobedi zato je i pobedio dok se federer drzo po strani i pokuso posteno da pobedi ali ne moze nista posteno danas.

Boze kakva si ti debilcina

Jel bacao skečeve đovak?

Navikao je da se bori protiv svih, da često bude anti-heroj tenisa, ali to je uloga koja mu je namenjena u ovom sportu i koju pokušava da pretvori u svoju korist, iako se sa istom stvari nosio mnogo teže u mladosti.

Nolo je anti-heroj tenisa.

Usraću se sad u gaće odmah.

Samo beskompromisno treba pisati englezima u usta

бергас оди на доктор болен ти имаш аутизам или оди во црква господ кје ти помогне затоа што тебе не фали 1 даска тебе ти фалат 100 даски ти си дечко за у бадровци

ђоковић си освои по 5ти пат вимблдон а ти зеди дома на компјутер и дркај

Bergas... nije se snašao ovde.

Шта ћеш за вечеру сутра сиротињо? Јебао те Ноло! Оћеш жељу да пукнеш не знам колико пара да гледаш два милионера како пребацују лоптицу преко мреже? Е не може, не живиш у Паризу, него у Сугубини.

Значи Ноле је успешно завршио са пребацивањем лоптице преко мрежице. Хоће ли то повољно да се одрази по ваш новчаник?

Шта ћеш за вечеру сутра сиротињо? Јебао те Ноло! Оћеш жељу да пукнеш не знам колико пара да гледаш два милионера како пребацују лоптицу преко мреже? Е не може, не живиш у Паризу, него у Сугубини.

Presirotinjska spika. Po čemu si veća sirotinja ako gledaš Đokovića umesto LŠ npr?

- E si gledao Liverpul - Totenhem? Baš smor od finala...
- Ma šta ja imam od toga što oni trče za loptom i milone imaju. Bolje radi nešto nego što gledaš to.

Može da se primeni i na Evroviziju, novog Džona Vika, koncert braće Teofilović ili bilo šta što ide na malim ekranima.

Nemoj braću teofilovic nikada vise da si uzeo u usta, ako ne zelis da ti zarijem noz u stomak.

Nije bilo nikakve zle namere u mom pominjanju braće Teofilović. Ne razumem čime sam te trigerovao. Zar vi Bugari ne bodete u leđa samo?