Prijava

1. Federer
2.
3.
4.
5. Nadal
6.
7.
8.
9.
10. No1e

Ako vam je cilj da gledate neoriginal tenis bez urodjenog vrhunskog talenta, da se smorite, bez stila, gracioznosti, impozantne koordinacije ruka-oko, da slušate Djokovićeve divljačke krike, da se interesujete kako ga žena-žaba maltretira, navijajte za Nola.

FEDERER 4EVER

ALO JULOVAC TIŠINA

AL TAČNO NIJE TEŠKO PREPOZNATI NAPREDNJAKA
IMA NEKE SPECIFIČNE LJIGAVOSTI I SAMOPONIŽAVANJA U NJIHOVOM MIŠLJENJU I NAČINU PISANJA
EVO JA RUKU MOGU DA DAM DA OVAJ JULOVAC NIJE ODGLEDO DESET TENISKIH MEČEVA U ŽIVOTU AL JE RAZVIO MRŽNJU PREMA SOPSTVENOM NARODU TAKVU DA MRZI NOLA

Boli me kurac za "Nola" svaka njemu čast na njegovim uspesima, povremeno gledam, ako je neko finale u pitanju, ali ljudi koji mrze čoveka samo zato što ga drugi obožavaju su prelol jebeni.

dusan1001 mi deluje kao neko ko slusa deretica pred spavanje

dusan1001 mi deluje kao neko ko slusa deretica pred spavanje

Јашта! Господин човек!

A sta je fora sa tim jedenjem trave, jel neka interna prica ili samo misli da je to SENZACIJA?

Nole kad osvoji čupne malo trave i stavi u usta kao pojede to mu je talija
Ako si to pitao

Al jest malo dripački za beli sport gospode.

http://mondo.rs/a1203956/Sport/Tenis/Zasto-Novak-Djokovic-jede-travu-na-Vimbldonu.html

Long story short, bukvalno neki vid "proslave titule" kad nakon što je 2011. prvi put osvojio Vimbldon kao nije znao šta da uradi, kako na neki specifičan način da proslavi, pojeo je travu.

Zaplet : Novak je krava, jede travu xd

Pa baš smo juče poveli neku priču tu na pivu oko toga kako je Nolo prosto očajnički željan da ga vole.
Peče ga baš što nije svuda obožavan, al jbg mislim da ta njegova paćenička želja i potreba da se dopadne odbija ljude.

Jeste. Nezaposleni mister no sa šakom klošarčića na keju dao dijagnozu Nolu, dok su se oduzimali od dvolitarki meraka.

Edit: sad vam je merak litarsedamstopedeset.

Al je tenis sranje, kao.nabrajaju se neke legende koje su osvojile po 6-7 vimbldona u, karijeri.ono neka imena Piter Dzulijan, Loren Traore, Keni Bolec i tako.neka.sranja za koje niko u srbiji nikad nije cuo, a kontam da su.jos 90ih bili aktivni.....
A kad neko.kaze fernando kouto, fernando jero, andjelo di livio, perucci, aldair, overmans, de la penja itd itd svi znaju o kome se rade iako.cak nisu ni najveci od najvecih

Solidan random fudbalera ozb