Prijava

Mora ih pretekne po grend slemovi

Koliko mi fali jos tih sranja da poosvaja

ode mi plata na cicipasa... al neka radujem se za nola, idu suze, više su radosnice jebeš pare biće ih zaradićese. da je samo grk iskoristio šanse, i sunce mu je bilo na strani ali nema veze jbg idemo dalje.

Teniserski pedercici.

Predosadan sport ali mora se priznati da su solidne strvine ti teniseri moderni gladijatori sto bi reko Duci Simonovic

Scouser
Koliko mi fali jos tih sranja da poosvaja

Federer i Nadal imaju po 20, ovaj sad 19, znači još 2 komada i da bude GOATed

I treba da izgubis kad ne verujes nasem Noletu

Lagano onda, Federer nema snage koliko vidim ni da se popne na drugi sprat stepenicama a Nadal je favorit samo na sljaci

Vristi neki zesci pederluk iz tebe, Skauzere

O ne istinu saopstenu na temi gde su te drugi napusavalii mi nikad neces zaboraviti

on je jedini osvojio svaki grend slem najmanje dvaput
2x career grand slam

Vimbldon će baš biti parada navlačenja za Federera, poludeli su potpuno

on je jedini osvojio svaki grend slem najmanje dvaput

Jedini u open eri, osvajali su i Rod Lejver i Roj Emerson pre njega svaki po makar dvaput.

Ma zajebi roja emersona trskama kad su igrali. Knjiga spala na ovu trojicu. I tu apsolutno sve brojke šije Nolo, osim 19-20-20. Ako na kraju bude 20-20-20, nolo goat bez konkurencije

Mora bude 21-20-20, da bi se izdvojio. Ako ima jaja, završiće to do kraja ove godine već.

Pa nije tenis samo gren slemovi jbg...

Ja to ovako iz perspektive casual Nolo-hejtera govorim. Ako uradi to što sam reko, prejebe ih i po grend slemovima, onda svi ti što ga hejtuju mož mu se private za kurac, bukvalno nemaju više ni jedan argument.

Ok ne pratim tenis bog zna kako pa me zanima kako se tu “navlaci za nekog” haha

Anglo Saksonska klika ne zeli da Srbin bude goat
Foto video

Milogorcu krivo što Srbin GOAT u nekom sportu.

More at 11.

Ja ga hejtujem i dalje jer je lud od droge i jer je krindzovao sa onim skecevima da bi animirao te snobcine u publici kojima se zatim jos vise zgadio