Prijava

Eto vam ga ponos Srbije LOL

Ono kosovarsko izbilo iz njega, sad se to lepo videlo

brat otkazao miks dubl, al' će zato na australian openu na +73 igrati za nagradu od 5 miliona dolara, prioriteti se znaju! samoživo govedo

Ja bih pre rekao gospodin i hustle master, uostalom to koliko je ucinio da se za srbiju procuje i koliko je promovisao sve srpsko i koliko je isticao da je srbin, ima mnogo veci znacaj nego ova olimpijada koja je sva uz kurac nekako

Ali to su srbi. Govna

I ja jutros istovario tamic sa dve palete cementa, ali zato u svesku veceras pisem jos 35 evra, bolje to nego da igram demon soul i pusim vutru ko debil

LOL stratimire sto se blamiras.

Da,zdravije je dobio si suncani udar i upalu kostiju,jos si potegao koji alkohol.

Navikao sam na vrucinu... ma kakav alkohol na plus 50, kapilari ionako rasireni jos alkohol i taman srcka. Uvece kad zahladi naspem si casu dve

Nažalost evo treći olimpijski ciklus ponavljamo istu priču u kojoj srpska javnost na čelu sa medijima, sportskim portalima, stranicama i na kraju dokonim crvenokosim gospođama i izblajhanim babama pokazuje da je odavno spremna za osvajanje barem dve zlatne olimpijske medalje i to u potpuno suprotnim disciplinama, idolopoklonstvu i autošovinizmu.

Dok su drugi sportovi manje ili više ispraćeni na Olimpijskim igrama sve oči su uprte u teniske terene, a ne znam zašto, kad se na njemu nalazi jedinstveni primer šampiona nezavisnog od rezultata. Dok naši drugi sportisti dobijaju salve uvreda koje vređaju inteligenciju poput "otišli ste da trošite naše pare iz budžeta", "nemojte nas brukati ovakvim rezultatima", "basketaši sram vas bilo što ste uzeli bronzu ni to nam ne treba od vas PU", naš najveći predstavnik šta god da uradi nama to mora da bude super i da kusamo svi istom kašikom.

Smetali su u poslednjih 9 godina i Aleksandar Karakašević i strelci i plivači i košarkaši i Dragana Tomašević i kako pročitah danas "vrljava" Ana Ivanović i veslači, rukometaši, svi svi svi, samo ne daj Bože da ti zasmeta največi među najvećima.

Pitam se kakav bi tretman doživeli momci iz vaterpolo reprezentacije da su otišli na olimpijski turnir na kojim nema pola najjačih svetskih reprezentacija, a oni izgube od Australije u polufinalu i Rumunije u meču za bronzu nakon najviših očekivanja? Znam da ovaj današnji sigurno ne bi. Isto važi i za sve ostale sportove.

Dok su oči bile uprte u krunu olimpijske karijere i to čuveno zlatno odličje, dobili smo krunu poslednjih 9 godina u vidu odustajanja od borbe za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama, što je najnegativniji moguči presedan u istoriji našeg sporta. Činjenica da "zemlja tenisa" ne može da uzme jednu medalju na olimpijskim igrama a Hrvatska uzima dve, da "zemlja košarke" ne učestvuje na olimpijskim igrama na čelu sa našim najboljim košarkašem koji je sramotno odbio da učestvuje na istim dok Slovenac Luka Dončić vodi svoju ekipu iz pobede u pobedu samo doliva so na ranu.

Jesu uslovi za igru bili katastrofa, nisam nerazumen da to ne naglasim, ali isto tako kod nas postoji jedan veoma često korišćen citat iz filma "Nebeska udica" koji smo izgleda ovog vikenda prigodno zaboravili

Ponovo sam razočaran, kao i svi mi, narednih desetak dana ću provesti kao i do sada, navijajući za sve naše sportiste, što bih i vama preporučio, a Novaku bon voyage barem do Pariza 2024. uz konstataciju da dok može da bude najbolji teniser svih vremena, na listi najvećih srpskih sportista se i dalje nalazi rame uz rame sa gospođom Arankom Binder (kojoj se čak i izvinjavam jer sumnjam da bi odustala od borbe za medalju), a iza recimo naših tekvondistkinja koje će za deset dana pasti u potpuni zapećak na nekoliko godina.

Novak igra za istoriju.

Na korak je od legende.

A realno, gledaćemo kako u agoniji gubi meč, izlazi na pauze zbog "povreda", i eventualno predaje najbitniji meč u istoriji tenisa.

ma dobija nolo veceras i trpa rodu lejveru mocugu do grkljana pred 20 tisuca zabezeknutih fedal fanova usred njujorka

steta sto nije sinoc bilo finale, na dvadesetogodisnjicu

Nole je u problemu ljudi. Potrebna mu je nasa pomoc.

Gubi 2-0. Nadam se da ce naci snage da izvuce ovo.

a ja se ovaj put kladio na Novaka... sreća ne neke velike pare, al opklada je opklada. Uplatio 21 KM, čisto radi fore.
Kont je bio ako uzme pokušat sačuvat tiket nakon naplate... pa prodat nekom kolekcionaru za XY godina.

Evo vec brejk za Danila. Nadam se da nece klonuti psihicki.

kreće uskoro preokret

evo je, konacno stize energija iz bosanskih piramida