Prijava

Ti bi njega tukao svaki dan he,he :D.Hoces da mi lupis neku dandaru,gospodaru?

Da da, voleo bih u zadrugu da udje sad, mislim da bi se pacifikovale neke glave odurne sto šište jako. Voleo bih da vidim Kristijan i Sha-tuča

Hahah a svesni su i oni da nije isto udarac od baneta colaka retarda i kristijanov. Dzabe diskvalifikacija, kad bi lik realno vecini ovde smrsko lice iz udarca

Zene ga mogu provocirati jer ih ne bi udario,ali zato ovi likovi kad pricaju sa njim toliko hoce da deluju opusteno i zajebantski ali strah koji se oseca u njihovom glasu ne mogu prikriti.

Odradio sam 5 sklekova, sada čekam ponedeljak. Do tada ću drkati ovaj smežurani kurac.

Batice stvarno si me slatko nasmejao

E ovako, kad sam otvorio temu, dakle pre 2 godine sam imao 181cm visine i 72kg. Sada trenutno imam čini mi se isto visine ili u vrh glave 182cm i 85kg. Dakle masu sam nabacio bruka dobro. Stoji mi kao da sam u teretanu išao maltene. Ali mi je ishrana katastrofa i uz to primeti se polako da stomak raste. Zato sam kupio knjigu 90 Tage Challenge od Marka Laurena gde svaki dan uključujem vežbe plus saveti za ishranu. Tri meseca pišanja znoja me čeka od prvog marta pa ako se sve poklopi kako želim onda ću nastaviti tako živeti, a ako se smorim posle dva dana zbog upale mišića istog momenta naručujem ćevape i pomfrit i onda ću stati pred ogledalo da se gledam kako nezdravo žderem I da kažem samom sebi kako imam gađenje od ogledala. Volim vas sve. Možda povremeno okačim rezultate svoje.

bolje da si kupio na drini cuprija iskreno manje bi pare bacio

Vežbanjem nećeš biti manja pička

Super, svaka čast :)
Samo čelična disciplina, brate :D

u top 3 stvari na nasem internetu je klip, odnosno prvo odgledas borbu kristijana sa onim malim debelim siptarem sto ga je nalupao, a kiki izgleda kao pihtija koja se razvlaci, i sve se vidi na snimku kako je nemocan, kako ga ovaj lupa dandarama u glavu kako kiki tapka da se predaje....i onda taj snimak koji je u top tri na ju tjubu, kad u farmi kiki prica o tom mecu kako je to bila samo njegova farsa jer JE on u becu usao u jednu kladionicu DAO 27 000 evra i rekao slusajte napravite mi opkladu da ce taj mali debeli siptar koga mogu da pojedem, da cu ga namerno pustiti da me srusi da lezi na meni i da me 11 puta udari u glavu i da cu onda nakon toga da ga okrenem i prebijem, kao da dokazem svoju nadmocnost jer cu ga pustiti da me 11 puta udari u glavu....i prica i veruje bukvalno u to sto prica kao da niko nije gledao mec hahaha

i kao da moze to tako u kladionici da se kladi hahah lik nije usao u kladzu u zivotu

https://www.youtube.com/watch?v=GR8vyHb8po8
https://www.youtube.com/watch?v=iQCkA9Kvrqc

hahah kolko se lik kurci, msm jeste on ogroman i prejak fizicki, ali brt pogle koja vreca govana od borca....njemu kao nude 40k evra da se bori krzhstanu....pa mamu ti jebem borci u ufc neki ne dobijaju tolko :D

a najjaci kad je spominjao mirka filipovica nesto u smisluu ma nemam pojma ko je taj neki bezveze borac iz hr, nije moja liga...

a mirko recimo u top 20 najjacih ljudi koji su ikad ziveli na zemlji

evo cak kaze da ga nije on ni nokautirao nego je on VESTO dozvolio namerno da ga on obori pa hahahha koji bolesnik

Hahah kazahistan jebeni

Hahaha Vaso Bakočević jebeni bi ga dobio
Kuću bi dao na Mirka da se bije sa 7 Kristijana

hahaha pa mirkov sin bi ga pojeo, a ne mirko.....
covek jedan od najjacih udaraca u istoriji borbenih sportova, i ovaj dzak jebeni.....vise sanse ima maltezer da se bori protiv bully kute nego kiki protiv mirka

Suvišno je o Crokapu pričati jbg

jedino sto nigde nmg da nadjem taj klip kad to govori

A ne znam, ja mislim da sam to uživo gledao i da nisam posle toga

Dajte Kiki - Hunt, pod uslovom da ga Hunt 11 puta udari u glavu.