Prijava

Vežbanje kod kuće

Analni penetrator

Ovo nije slučajnost!

koga ti chule znas od ovih poznatih ljudi ali iskreno

pricao si da se druzis dosta sa ocem i majkom sare jo

Izijem, hahahahaha, znam Gocija onog iz Žareta i Gocija, znam Pjanovića (dalji rođak), znam onog Lazića iz Brestača pevača, znam Sajsi MC, momke iz FTP-a, znam ih još dosta, na razne načine se znamo, da ne nabrajam, al' brate da l' su ti stvarno od Sare Jo keva i ćale poznati ljudi, to je kao da znam bivšeg muža Goce Tržan fazon, hahaha. Al' ono, ne čujem se često sa njima, pa ih ne bi cimao za bilo šta ako ti treba nešto. Ono kad ih sretnem negde ispričamo se, tipa kao drug iz srednje, taj fazon poznanstva, ništa ono best friends forever i te fore. Imao sam brojeve od svih njih, al' mi sestrić obrisao kontakte i sad više nemam, pa se vidimo kad se vidimo. Je l' te još nešto zanima?

Od 18. aprila zvanično krećemo!
Mislim krećem, ne znam što koristim množinu.

Gde krećemo? U Nemačku? Koja je fora sa osamnaestim aprilom i zašto je bolji od petnaestog marta?

ahahhahah nisam hteo april nego mart da stavim
krećem da vežbam @korisnik Радјард Куплунг

evo celindz.ovo ako ces radi van toga kako si organizovao svoje vezbanje.ono,pred spavanje/izjutra
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aDo83Pd_700b_v1.jpg

brt ne znam sta bi me nateralo da sad ustanem iz kreveta i uradim 5 sklekova i onda kao odmaram dva dana od toga....tolko sam mogao da uradim kad sam imao 6 meseci

hahah to, 3 meseca kad ne bih dizao nista teze od kasike poceo bih sa 20 bar

Hahah koja glupost, pa ovi sto rade 5 sklekova prvi i drugi dan, posle mesec dana ce raditi 14 fazon, ne ide to tako linearno, kao digao sam juce 40 kila na bencu, danas 45, znaci za mesec dana 160 lagano sta, samo telo da se privikne

Ja imam jednu tako cudnu malo ideju za vezvanje kod kuce a znaci radi se o sledecem treba da uzmem tako na nekoj cistini da guram kola napred i nazad dok su na leru.

https://youtu.be/L7CfcivqOvM

Едукујте се код Кикија. Битне су врсте вежба, број понављаја и кухиња. Посебно су добри склекови у висини рамена.

Tri ponavljaja hahah

A ovo sa šoljama ovako lepi mića od 18 i po kila da radi popucale bi, mogu da zamislim kristijana od 120 kila ono smrsko bi solje ove ko smoki

Pita ga samo da bi mu se ucepio,ne verujem da je uopste skoncentrisano slusao njegove savete a pogotovo da ih je primenjivao.

Kako se oseca neki strah u glasovima ovih sto pricaju sa Kristijanom,maksimalno cepljenje samo da smanje mogucnost da dobiju batine nekada od njega a ne kapiraju da ako hoce da ih bije da ce zaboraviti na svo to cepljenje.