Prijava

Da nije predlog broj jedan: provede čitav život u Hagu?

jebac_presretac*
Sotononini kurvini sinovi su?

То су они што су пуцали у брата, јер се крсти са три прста, као што су се њихови деда и прадеда крстили, то су они што су чекали да им други дају слободу, то су они што и данас тврде да нису на Балкану, то су они што прослављају сатанисту и злочинца као "блаженог" и који славе ратне злочине као највеће државне празнике своје државе. Плус, то су они што им је највећа војна победа у историји самосталности дугој свега 3 године, стала у два дана, а добијена је против 300.000 цивила.

ArminVanBuuren
granjka kome dati glas na predstojecim izborima

"Ниједан од понуђених одговора". Симпатична ми је идеја, утопијска, а није национално, верски или другачије обојена.

Meni je to "sotonini kurvini sinovi" malo zbunjujuće.
Jesu to sinovi sotone i kurve?
Sotonine kurve?
Sotone koji je kurva?
Uh, umori mi se mozak...

Koliko znam, Dragan Dabić je iz Rume, taj što mu je ukrao indetitet.

Covek iz Rume-kurac mu od gume
koga on jebe- taj mora dumre

Nije to slucajno...

Never gets old.;-)

"Ниједан од понуђених одговора". Симпатична ми је идеја, утопијска, а није национално, верски или другачије обојена.

они су, беше, влашка национална мањина, не?

koliko znam oni su na proslim ili pretproslim izborima bili vlaska nacionalna manjna.zato im je i trebalo manje glasova da upadnu u skupstinu.ne moras manjna da bi napravio manjinsku stranku vec samo da njihove interese branis.ta neka fora.ima neka zackoljica.ili jednostavno kazes da si litvanac,tako se osecas i napravis stranku.

Нијесам тако разумео, али Санитарни је објаснио - сетио се Србин како да зајебе систем. Само су злоупотребили закон о нацистичким мањинама (ваљда се тако пише?), да би избегли дискриминаторски закон који важи за већинске наци групе.

ма та странка је као и свака друга, грањка. направљена да би дебелгузи који не знају ништа да раде увалили дупе у скупштину, министарство или агенцију и примали неку сићу од плате и дневница. сићу у односу на то шта зарађују они за које гласају, потписују и својом чашћу стају иза одлука извршне и законодавне власти. као кад неки мафијаш постави за директора неког несретника да све потписује за плату од лупам 200.000, а овај све ногама у дупе. све док га не ухапсе и поставе неког другог несрећника.

једина разлика је што та странка постоји због два-три дупета, а ове друге странке имају хиљаде и хиљаде дупета.

Sad ide na Prvoj mada sam gledao veće
Priča oko identiteta i sva ta zajebancija oko Radovana Karadžića je predojajna. Kakav je to genije

Kao sad svrgnu Asada u Siriji i on provede deset godina u ilegali u Damasku kao trgovac letecim cilimima.

добар коментар

расни, јесу то пресудили да је само код тебе у сарајеву одговоран радован?

A nek ga popuše mamu im jebem.

Sto,sta kazu?Mrzi me da gledam

Sto,sta kazu?Mrzi me da gledam

Каже судија: "Никад брига, никад стрес, пијте само Краш Експрес."

Ima 71. godinu,da li ce da ga osude na 15 ili dozivotnu,njemu svejedno.