Prijava

Nažalost pojava sa kojom danas moramo ozbiljno da računamo. Pariz, London, Lisabon...jutros Brisel. http://www.theguardian.com/world/live/2016/mar/22/brussels-airport-explosions-live-updates

Jasno da je u pitanju osveta za apšenje onog mudžosa što je organizovao napad u Parizu...kapiram i da su Belgijanci očekivali ovako nešto ali - jel moguće da nisu mogli na vreme da zaustave nego tek sad kad je puklo dižu bezbednost na najvišu instancu?!?!

Elem, može i spika "ma, boli me kurac, evropska govna dobila šta su zaslužila" ali više apelujem na konstruktivnu raspravu.

Jebote, glava mi u torbi kad god sam u inostranstvu.

Pa ljudi ista ta evropa je primila milione ovakvih.

Pa ovoga ce biti sve vise i vise,kad ih primaju kako stignu.Bio je neki insert na tvu kako primaju Ameri,mora da prodje jedno 5-6 bezbednosnih provera,lekarske preglede itd..To sve traje par meseci,i tek onda mogu i da pomisle da udju.Evropu ne deli okean,ali opet.
http://www.commondreams.org/sites/default/files/styles/cd_large/public/headlines/refugees_welcome_dublin.jpg?itok=IuZtpEut

Jeste primila, ali je gro "tih ljudi" pošten svet i neekstremističan. Samo čekam da i u Berlinu eksplodira nešto pa da vidite kako će opet Švabe vozove da pune ODGOVARAJUĆIM RASAMA k'o 41'...

Mene lično boli kurac, proveo sam 99' na šestom spratu višespratnice ali smara ovo više...

Pa jeste ali zbog tog jednog procenta svi najebu.I verovatno 80 posto njih nisu bili ni blizu ratne zone nego je lepa socijalna pomoc u minhenu.

Puštaju one kojinsu sekli glave u Siriji kao izbeglice.

Тхе Проф
Jeste primila, ali je gro "tih ljudi" pošten svet i neekstremističan. Samo čekam da i u Berlinu eksplodira nešto pa da vidite kako će opet Švabe vozove da pune ODGOVARAJUĆIM RASAMA k'o 41'...

U Berlinu će eksplodirati, ali malo sutra. Najveća bezbedonosna struktura u Evropi.

јасно да треба некога да убију... пизде су што не упадну у неки парламент или министарство, није фора убијање цивила

Svi muslimani su isti. Akcije su im kao kod OVK.
Mogu damubiju neku nesposobnu babu, da roknu neki autobus civila i to je to.

Krajs, znam ja sve to i mogao bih ovde satima da kenjam kako je Nemačka policijska država i kako smo svi mi gledani iz satelita (boli me kita)...ali dovoljna je jedna budala sa ispranim mozgom i zbudženom bombom duđe u metro i raznese se u vozu u pokretu...

Vreme je da naučiš da voziš jbg

problem modernog doba, nije u istoriji nikad bilo toliko lako amaterima da pobiju toliko ljudi, pre nego sto ih neko zaustavi, bilo puskom bilo bombom. delimicno zbog oruzja, ali vise zbog dugog mira koji smo imali, pa smo se opustili, pa su neke vrednosti kao sto su verovanje u ljude i drustvo (pogotovo u zapadnoj evropi) zavladale, pa se sad lako koriste protiv tih istih ljudi.

poprilicno sam nesrecan kad vidim u kom smeru ide evropa. doci ce se do zajednicke politike i centralizovane vlasti, gde cemo mi da budemo granica i odbrana od drugih, ili nece pa cemo vremenom da se pretvorimo u neku vrstu bliskog istoka gde svako sa svakim ima neko sranje, dok ostali posmatraju i boli ih kurac. na zalost, ne vidim neki dobar izlaz za balkan trenutno.

U metrou silovana devojka
U metrou pišali na babu što prosi
Tuča navijača u metrou
Razneo se u metrou

Nije problem u terorizmu nego u metrou, elem terorizam i društvo su čovek napravili i razneli metro. Čoveku je bilo ok ( 0 kills) i pre metroa.

Kad dodje do sranja, mi ćemo isto biti u njemu.

Od 1863 na ovamo koliko je bilo svetskih ratova a koliko pre? Metro je kriv.

Realno ko bi se na konju cimao do pariza da napravi neko sranje

Što bi se neko razneo u Belgijskoj močvari ali ne oni naprave aerodrom.