Prijava

Mada je najverovatnije nije za ju moj glas ide slobodanu!

Da nije "Jedan od VAS uvek gubi"?

Smejem se a zaklao bih
P O B E DA
O
B
E
D
A

i jel imas ti neki dokaz da si bas to zamislio?

prvo ovo da se reši!

Moraš da imenuješ nekog ko će čuvati tvoje misli do trenutka proglašenja pobednika!

https://www.youtube.com/watch?v=cGRbOjqOSYs

Moraš da imenuješ nekog ko će čuvati tvoje misli do trenutka proglašenja pobednika!

http://vesti-online.com/data/images/2015-03-12/491051_slobodan-milosevic-ranjug_iff.jpg

Nekoliko zanimljivih odgovora, pa biće nekih bodova, a večeras u ponoć dobijamo trenutnu tabelu.

ne,partizanka,sto bi verovali i tome koga imenuje da cuva njegove misli

zhajk,moras snimiti snimak u kojem stojis ispred gradskog sata koji pokazuje tacno vreme i datum...tu ces izgovoriti reci pesme koju si smislio...vreme i datum za to je vec proslo jbg to si trebao uraditi pre otvaranja teme,tako da je ovo propalo u kuras

ако лажем ту ме кољи?

кољи ме нежно?

sto bi verovali i tome koga imenuje da cuva njegove mislI

Izabraćemo nekog ko odgovara kvalitetima čuvara misli. (dobro pamti, nije sklon potkupljivanju, čuva tajna, itd)
Ja predlažem jedinog čoveka koji ide gde je najteže i kome narod veruje!

Zajk tvoje protiv se ne računa! Predlažem novo glasanje!
Ko je za to da se žajku imenuje neko ko će paziti na njegove misli?

KAKO BI GLASIO NAZIV JEDNOG VELIKOG HITA OLIVERA MANDIĆA, DA JE NASTAO ZA VREME RATA U BIVŠOJ SFRJ?

Ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=m2C830U-eMg

Žajk pare da vratiš

Ajde partizanka nije ovo neko tvoje daun namesteno takmicenje. Dzabe ucestvujes nema odabranih.

partizankin prelog je losh,pa cak i to glasanje ce biti namesteno hahahh
nema ovde se nikome ne veruje za te stvari
moj predlog sa gradskim satom je sasvim korektan

Šta kenjaš, Rasni, kad je ona dobila odabranu na takmičenju koje je ona organizovala? A što se tiče dauna, ima daunizma baš svuda, zavisi šta proglasiš daunom. I ti si učestvovao u jednom takvom takmičenju i postao si moj rob, sećaš se. Ali sam ja bio milostiv gospodar i pustio te u slobodu očas posla.

To ti misliš Rasni. Reko Bohor da će da mi sredi odabranu!

Izvini Žajk, nisam htela da te nerviram, nisam znala da si tako osetljiv... :(

Normalno je promeniti pravila u pola takmicenja da bi odredjeni ljudi prosli dalje?
I onda joj jedni drugima komentarisu i lizu se po komentarima zarad 23,7 pluseva sto ce dobiti na tu definiciju.

I ti si učestvovao u jednom takvom takmičenju i postao si moj rob, sećaš se.

Te ideje nisu lose za takmicenja, ali je degenski namestiti nesto na sajtu zabavnog karaktera vukajlija.com.
Napravis glasanje za sve, a onda odredjujes ko je dupli.

moj predlog sa gradskim satom je sasvim korektan

može ovaj iz dnevnog boravka

Rasni, ja se samo zezam i Žajk to zna.

Što se tiče toga oko tog glasanja, ako se dobro sećam, samo si ti glaso sa duplih(množina) sam za sebe. (Dobro bio je još jedan dasa, al samo sa jednog duplog). Time što nisam priznala glasove ljudima koji se nisu takmičili oštetila sa najviše druge, a najmanje tebe. Jer i sa tim glasovima nisi imao dovoljno za prolazak.
I nije mi jasno zašto te to toliko povredilo? Sam kažeš zabavni karakter, niko od učesnika nikad nije kukao, samo ti već tri meseca plačeš o tome.