Prijava

Rasni ako ti odaber poster mozeš li 2 meseca da ne dodješ na sajt?

Дојава: Жајк је на моју одвалу у чекаоници рекао да се смеје а плакао би, уочи отварања теме. Тако да је Форест вероватно победио

http://vreme.radioni.ca/koliko-je-sati
ili http://time.is/sr/
eo snimiš se žajk ispred kompa i ovog sajta piše lepo datum lolo

Mlada Partizanka
Rasni, ja se samo zezam i Žajk to zna.

Što se tiče toga oko tog glasanja, ako se dobro sećam, samo si ti glaso sa duplih(množina) sam za sebe. (Dobro bio je još jedan dasa, al samo sa jednog duplog). Time što nisam priznala glasove ljudima koji se nisu takmičili oštetila sa najviše druge, a najmanje tebe. Jer i sa tim glasovima nisi imao dovoljno za prolazak.
I nije mi jasno zašto te to toliko povredilo? Sam kažeš zabavni karakter, niko od učesnika nikad nije kukao, samo ti već tri meseca plačeš o tome.

Ja nisam glasao ni sa jednog duplog naloga. Imao sam glasova za prolaz i bez tih glasova sa ociglednih duplih. A onda si odlucila da skines i glasove tome smora npr i ostalih da padnem na treću poziciju, a onda si promenila pravila da samo prvo dvoje ide dalje.
P-R-E-J-A-D-N-O

Te ideje nisu lose za takmicenja, ali je degenski namestiti nesto na sajtu zabavnog karaktera vukajlija.com.

A naravno, sigurno je bilo namešteno? Eto ja sam jednom skoro bio u žiriju sa Partizankom i Trućom, pa nismo nameštali. Verovao ili ne. Ako ne, šta da ti kažem. A u dva sam nedavna takmičenja pobedio. Pa pogledaj, ima li igde ikakvih tragova da sam se lizao s nekim. Nemoj da izigravaš Panama aferu, a ako hoćeš, daj ilustrovano. Paušalne ocene i fabrikovanje afera se ne priznaju.

A ne kazem za tebe ti ne pripadas komentardzijama.
U 30 000 komentara ni jednom nisu pljunuli po nekoj definiciji.

A ti jesi? Mislim pošto uglavnom komentarišeš sam sebe?

Bohore, daj odaberi mu ovo, jeste da je sranje, al treba mu!
http://vukajlija.com/zabava/posteri/749137

Kakvo govno od postera Bog te tebo

ollanik

ne,partizanka,sto bi verovali i tome koga imenuje da cuva njegove misli

zhajk,moras snimiti snimak u kojem stojis ispred gradskog sata koji pokazuje tacno vreme i datum...tu ces izgovoriti reci pesme koju si smislio...vreme i datum za to je vec proslo jbg to si trebao uraditi pre otvaranja teme,tako da je ovo propalo u kuras

pre 3 sata

Partizanka moralista

A za ovo kacenje linka ocekuj hejt.

Rasni, nemoj leba ti pisati samo o duplima, ajd.

Valde, Rasnom reći tj objasniti nešto je isto ko magarcu o astrologíji govoriti.

Koliko se ja sećam, glasanje je bilo na forumu. A nemam duple sa 50 bodova.

Flow
Nije za YU

Prvi koji je pogadjao i nije pogodio,ali je odlično po mom mišljenju žajkovao.
Velika dva boda za vas mladi gospodine.

Тхе Форестер
"Смејем се, а заклао бих"

Pogodio si koja je pesma u pitanju,ali zhajk ne voli hladna oružja, tako da nažalost nisi pogodio tačan odgovor.
Odličan!
2 zaslužena boda i za tebe.

Džonimir
"Slobodane"

Za trud 2 boda.

Za sad ostali bez bodova, a imate još oko pola sata da pogadjate, pa onda dajem žajkovor, i sledeći zadatak.